trečiadienis, birželio 3 d.
Londoniečiai nebesitaiksto: Finsbury park išpuolio įtariamąjį sulaikė savo rankomis
tiesa.com

Londoniečiai pavargo taikstytis su miestą krečiančiomis teroristinėmis atakomis. Sekmadienio naktį Finsbury park rajone įvykdyto teroristinio išpuolio įtariamąjį savo rankomis sulaikė keli drąsuoliai.

Video įraše matoma, kaip įtariamasis stovi surakintas antrankiais, o jį priremtą prie policijos autobusiuko saugo du policininkai. Teroristinio išpuolio liudininkai šaukia ir įtariamojo šaukdami klausia, kodėl jis taip pasielgė.

Pasirodo, į minią žmonių netrukus po pasibaigusios maldos vietinėje mečetėje įvažiavęs baltaodis vyras buvo sulaikytas praeivių ir patruliavusių policininkų.

Į minią žmonių įvažiavęs vyras šaukė, kad nori „nužudyti visus musulmonus”.

Mikroautobusas pasuko prie Londono Finsberio parko mečetės besibūriavusių žmonių pusėn, kai jie ėmė gaivinti vieną nualpusį vyrą.

„Jis pasuko kairėn į įvažiavimą, ir tiesiog užvažiavo ant žmonių“, – naujienų agentūrai AFP sakė įvykio liudininkas Abdiqadiras Warra.

„Kai kuriuos jis vilko kelis metrus. Mikroautobuse buvo vyras – mačiau tai savo akimis; ant žemės dar buvo tas senas vyriškis, be to, mačiau, kad buvo sužeisti keli žmonės. Kai kurių jų būklė buvo labai bloga“, – pasakojo jis.

Vietiniai tada puolė ant vairuotojo ir laikė jį surišę, kol atvyko policija, sakė liudininkas.

„Tas vyras, jis bandė pabėgti... bet jie sučiupo vairuotoją“, – pridūrė A.Warra.

Kitas liudininkas, Khalidas Aminas, televizijai BBC pasakojo, kad mikroautobuso vairuotojas tyčia pasuko kairėn ir „tiesiog rėžėsi į žmones“.

Vienas vyras buvo įstrigęs po tuo mikroautobusu, o žmonės bandė jį pakelti ir išlaisvinti sužeistąjį.

Kh.Aminas pasakojo, kad žmonėms supančiojus vairuotoją „jis šaukė: „Visus musulmonus! Noriu nužudyti visus musulmonus!“ Jis tikrai taip sakė. Žodis į žodį“.

Policija patvirtino, kad dešimt žmonių sužeidęs ir už vieno praeivio mirtį atsakingas 48-erių įtariamasis šiuo metu yra apklausiamas.

 

 

 Mikroautobusu taranavo iš mečetės išėjusius žmones

2017 06 19 12:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt