sekmadienis, balandžio 11 d.
Londono centre – panika (vaizdo įrašas)
tiesa.com

Penktadienio pavakarę pačiame Londono centre esančioje metro stotyje dėl neaiškių priežasčių kilo panika, dėl kurios susidarė didžiulė žmonių spūstis, jiems liepta slėptis pastatų viduje.

BBC informavo, kad išsigandę žmonės apie 16.40 val. netikėtai pasipylė iš Oxford circus metro stoties. Teigiama, kad jie verkė ir rėkė iš išgąsčio.

Kol kas Londono viešojo transporto organizatoriai bei policija negali įvardyti, kas atsitiko. Liudininkai teigia, kad žmonės netikėtai metė pirkinių maišus ir ėmė bėgti iš stoties.

Į tai sureaguota nedelsiant – stotis uždaryta, žmonėms liepta vengti teritorijos bei slėptis aplinkiniuose pastatuose. Socialiniuose tinkluose jau plinta nuotraukos su ginkluotais policijos pareigūnais, vaizdo įrašai su bėgančiais išsigandusiais žmonėmis. 

Apsipirkimų rojumi vadinamoje Oxford gatvėje lapkričio 24-ąją pilna žmonių, mat vyksta išpardavimų akcija „Juodasis penktadienis“.

Įvykio vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

Nepatvirtintais duomenimis, paniką sukėlė ginkluoto asmens elgesys viešoje vietoje.

Kitų šaltinių teigimu, vienoje iš Oxford Circus stoties platformoje kilo didžiulės muštynės tarp dviejų grupuočių narių.

Po 18 valandos stotis atidaryta, policija atšaukė pavojų. Oficialiai paskelbta, kad nukentėjusiųjų nėra, nerasta įrodymų, kad buvo panaudotas šaunamasis ginklas.

 Ruaridh Arrow (Twitter) nuotr.

2017 11 24 17:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt