penktadienis, liepos 10 d.
Londono metro neišlaikė dar vieno egzamino
tiesa.com

Tūkstančiai žmonių po paskutinių deimantinio karalienės Elizabeth II jubiliejaus renginių namo grįžo prastos nuotaikos. Antradienį po pietų vėl sutriko Londono metro darbas ir daugybė žmonių negalėjo grįžti namo.

Dėl techninių problemų King\'s Cross stotyje „Circle“ linija buvo visiškai sustabdyta, o „Metropolitan“ ir „Hammersmith & City“ buvo uždarytos iš dalies.

Nesklandumai tęsėsi ir trečiadienį ryte. Kaip jau darosi įprasta, iš rikiuotės išėjo „Jubilee“ linijos sistemos, todėl buvo sustabdyti traukiniai tarp „West Hampstead“ ir „Stanmore“ stočių. „Bakerloo“ linijos keleiviai taip pat gerokai vėlavo į darbus, nes vienoje iš stočių nutrūko energijos tiekimas.

Londono metro sistema gedimų patiria kiekvieną savaitę, o iki Olimpiados lieka vos 50 dienų. Nuogąstaujama, kad per žaidynes dėl didžiulio žmonių kiekio metro gali visiškai išeiti iš rikiuotės. Specialistai tvirtina, kad jeigu bent laikinai neveiks kuri nors iš linijų, vežančių į Olimpinius objektus, visa sistema patirs didžiulį krūvį, nes daugybė žmonių bandys persėsti į kitas linijas, nors jos ir taip bus apkrautos. „Transport of London“ (TfL)šią savaitę pradėjo platinti žemėlapius, kuriuose turistams siūlo pasivaikščioti Londono centru, užuot važiavus metro nuo vieno žymaus objekto iki kito. Vietos gyventojai socialiniuose tinkluose liūdnai juokauja, kad TfL jau kelia baltas vėliavas ir siekia žmones nukreipti nuo metro.

Antradienį „Twitter“ tinkle keleiviai piktinosi sutrikimais ir ironiškai sveikino Tfl „atliekant puikų darbą“.

2012 06 06 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt