šeštadienis, spalio 31 d.
Londono metro: „Oysterį“ keičia banko kortelės
tiesa.com

Tūkstančiai londoniečių ir miesto svečių pradėjo naudotis nauja paslauga metro stotyse – atsiskaitymą banko ar kredito kortele. Nuo šiol vietoje įprastinės „Oyster“ kortelės vartotojai gali prie kortelės skaitytuvo priliesti banko kortelę ir taip sumokėti už kelionę.

 Londono transporto vadovai tikino, kad atskiskaitymas kortele prie metro stočių vartelių pritaikytas pirmą kartą pasaulyje. Nors planuojama, kad vis daugiau keleivių pradės naudotis naująja paslauga, ekspertai nedrįso spėti, kiek jų atsisakys „Oyster“ kortelių.

Londono transportas tikisi, kad atsiskaitymas banko kortele padidins metro pajamas bei sumažins išlaidas. Šiuo metu dalį pajamų tenka atiduoti trečiajai šaliai – „Oyster“ kortelių išlaidoms padengti.

Londono transporto klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Shashis Vermas tikino, kad šis projektas dar tik pradėjo veikti, tačiau iš jo tikimasi geriausių rezultatų. „Negalime daryti prielaidų ar skelbti prognozių, kadangi projektui įtakos turi daugybė nuo mūsų nepriklausančių faktorių. Pavyzdžiui, kiek banko kortelių yra išduodama kasmet arba, kaip į šį pokytį reaguos nacionalinis geležinkelių tinklas. Tačiau aišku viena – patogumo veiksnys tikrai naudingas visoms pusėms“, - portalui standard.co.uk sakė vadovas.

2014 09 17 07:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt