trečiadienis, birželio 3 d.
Londono metro: teismas vyrui uždraudė važiuoti traukiniais
tiesa.com

Teismas buvo griežtas vienam londoniečiui, apkaltintam seksualiniu priekabiavimu metro traukinyje. Vyras savo kūnu trynėsi į kitą keleivę, tad gavo draudimą penkerius metus piko valandomis naudotis Londono metro.

53-ejų Muhammedas Tahiras nusižiūrėjo merginą dar laukdamas traukinio platformoje. Įlipęs į pilnutėlį traukinį vyras apsimesdamas, kad taip nutiko netyčia, perbraukė ranka jaunai merginai per šlaunį. Merginai pabandžius pasitraukti į kitą vietą, vyras tik dar labiau priartėjo ir pradėjo trinti savo pilvą bei intymias vietas į merginos sėdmenis.

Kaip skelbė portalas standard.co.uk, vyras tuo metu net neįtarė, kad metro traukinyje budintis civiliais drabužiais apsirengęs pareigūnas stebi kiekvieną jo judesį. Nespėjęs nei suvokti, kas vyksta, vyras buvo suimtas. Tyrimo metu paaiškėjo, kad 2003-iaisiais M. Tahiras apkaltintas dviem panašiais nusikaltimais, tačiau buvo išteisintas po to, kai įrodymai laiku nebuvo atvežti į teismą.

Vyras nuteistas 26 savaitėmis laisvės atėmimo bausmę atidedant dviems metams. Taip pat metus vyrą prižiūrės pareigūnas, jam nustatytas namų areštas ir 150 valandų visuomenei naudingo darbo. Nuteistajam penkerius metus uždrausta naudotis Londono metro ir įžengti į bet kokią stotį nuo 7 iki 10 valandos ryto bei nuo 16 ir 20 valandos vakaro. Taip pat nuteistasis turės atlyginti £80 moralinės žalos aukai.

2015 04 21 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt