šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Londono nusikaltėliai imasi sunkiosios artilerijos
tiesa.com

Panašu, kad Londono nusikaltėliai savo arsenalą papildė galingais automatiniais ginklais – tai rodo ketvirtadienį vakare šiaurinėje sostinės dalyje įvykęs susišaudymas, po kurio vieno jaunuolio gyvybė pakibo ant plauko.

Šaudynės maždaug apie 20.30 val. sutrikdė ramaus gyvenamojo kvartalo Brento savivaldybės ribose kasdienybę. Lawrence Avenue gatvės gyventojai teigia, kad išgirdo seriją šūvių – tarsi šaudyta iš galingo automatinio ginklo.

Netrukus į šią nedidelę gatvelę atskubėjo specialiosios tarnybos, o policijos pareigūnai vietos gyventojus įspėjo likti patalpose, įvykio vieta aptverta, joje laikiną darbo vietą įkūrė tyrėjai.

Pranešta, kad sunkiai sužalotas jaunas, apie 20 metų vyras, kuris dėl šautinių žaizdų nugabentas į ligoninę, jo gyvybei gresia pavojus.

Liudininkų teigimu, susišaudymas kilo po ginčo.

„Viskas, ką galiu pasakyti – nukentėjusysis sėdėjo automobilyje ir pradėjo su kažkuo ginčytis, o tuomet pasigirdo šūvių serija. Atvyko policija, mums liepta likti patalpose“, – naujienų portalui standard.co.uk sakė vienas vyras.

Policija kol kas oficialios informacijos apie įvykį neišplatino, tiriama, koks ginklas buvo panaudotas nusikaltimo metu.

Šiai metais Londone fiksuojamas nusikaltimų, kurių metu panaudojami šaunamieji ginklai, protrūkis, jie dažnai baigiasi žmonių mirtimis. Dalis šių įvykių siejami su sostinėje vysktančiais nesutarimais tarp įvairių grupuočių.

[9900]

2018 06 01 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt