antradienis, gegužės 26 d.
Londono Soho evakuotas dėl „nesprogusios bombos“
tiesa.com
Twitter nuotrauka

Žmonės buvo evakuoti iš gatvių Soho rajone, Londono centre - kitą dieną po to, kai Dean gatvėje buvo rasta nesprogusi II pasaulinio karo bomba, suveikė evakuacijos protokolas.

Dalis centrinio Londono vėl buvo uždaryta dėl Antrojo pasaulinio karo laikų bombos, kuri paskatino policiją evakuoti civilius.

Metropoliteno policijos pareigūnai privertė pirkėjus ir restoranų lankytojus išeiti iš Deano gatvės Soho rajone. Batemano gatvė, Meardo gatvė ir Šv. Onos gatvė taip pat buvo uždarytos.

Šiek tiek prieš 14:00 valandą šiandien Soho policija tvitino: „Aptikta dar viena vakar rasto Antrojo pasaulinio karo laikų ginklo dalis. Tikėtina, kad uždarytos bus Dean St ir jo apylinkės, tačiau informacija bus atnaujinta, kai tik galėsime. #Soho".

Vakar pareigūnai buvo iškviesti į statybvietę netoli Deano gatvės 13:42 val. dienos po pranešimo apie įtariamą sprogstamąjį įtaisą. Buvo iškviestas „Royal Engineers“ bombos šalinimo vienetas ir pašalintas pusės tonos svorio sprostamasis įtaisas.

Netrukus po 20.30 val. Metropoliteno policijos „Soho“ komanda pranešė, kad Oksfordo gatvėje, Charing Cross Road, Shaftesbury prospekte, Lexington gatvėje ir Lenkijos gatvėje esantys kordonai buvo panaikinti.

Gynybos ministerijos atstovė sakė: „Į Soho buvo iškviesta armijos sprogstamųjų ginklų šalinimo komanda, kad palaikytų metropoliteno policiją atradus 500 kg svorio Antrojo pasaulinio karo įrenginį."

2020 02 04 21:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt