pirmadienis, kovo 1 d.
Londono taksi vairuotojai – nusikaltėliai?
tiesa.com

Paaiškėjo, kad įdarbindami taksi vairuotojus „Londono transporto” vadovai rizikuoja visuomenės saugumu. Pasirodo, yra netikrinama norinčių taksi vairuotojais įsidarbinti pabėgelių ir politinį prieglobstį Jungtinėje Karalystėje gavusių imigrantų kriminalinė istorija, - pranešė portalas standard.co.uk.

„Londono transporto” (angl. Transport for London, TFL) vadovybė patvirtino, kad nors įprasta tikrinti visų potencialių vairuotojų asmeninius duomenis bei teistumą, iš kitų šalių dėl saugumo pabėgusių emigrantų kriminaliniai duomenys iki šiol nebuvo tikrinami.

Pasak parlamentaro Nick de Bois, tai yra nerimą kelianti teisinė spraga, dėl kurios už visuomeninio taksi vairo gali sėdėti pavojingi nusikaltėliai iš kitų šalių.

„Mano nuomone, taksi licenzijos neturėtų būti siūlomos tiems, kurių kriminalinė praeitis negali būti patikrinta”, - sakė N. D. Bois.

„Pažeidžiamiausi visuomenės nariai gali lengvai atsidurti vagių, žudikų ir prievartautojų rankose”, - baisėjosi parlamentaras.

Socialinė reklama, skatinanti naudotis tiktai licezijuotų taksi paslaugomis.

Tuo tarpu visuomenė jau kurį laiką skatinama naudotis tik oficialių taksi firmų paslaugomis. Kelionė laikoma neoficialia, jei asmuo taksi neužsisako. Iš pirmo žvilgsnio į taksi panaši gatvėje sustabdyta mašina gali pasirodyti esanti ne taksi ir netgi kelti pavojų gyvybei.

„Kas mėnesį nelegalūs taksi vairuotojai Londone įvykdo 10 seksualinių užpuolimų. Jūsų kelionė nėra saugi ir legali, jei ji nėra iš anksto užsakyta”, - sakoma šioje paveikioje socialinėje reklamoje.

Reklamoje kalbama apie privačius, o ne juoduosius Londono taksi. 

2015 04 07 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt