antradienis, gruodžio 1 d.
Londono transportas keleivius perspėjo dėl ekshibicionisto
tiesa.com

Po to, kai buvo pranešta apie kelis nepadorius incidentus viešajame Londono transporte, Britų Transporto policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir paviešino įtariamojo nuotraukas.

Tyrimas pradėtas po to, kai keturi skirtingi asmenys pranešė sostinės Thameslink traukiniuose pastebėję vyrą, kuris viešai rodė savo lytinius organus ir nepadoriai save lietė kitų akivaizdoje.

Apie incidentą pirmą karta pranešta praėjusių metų vasaros gale, kai 31-erių moteris nepadoriai save liečiantį vyrą pastebėjo traukinyje tarp East Croydono ir Farringdono.

Gruodį dar du asmenys pranešė apie keistai besielgiantį vyrą traukiniuose tarp St Pancras ir Brightono bei East Croydono ir Gatwicko oro uosto.

Balandžio pradžioje Britų Transporto policija gavo pranešimą apie incidentą traukinyje tarp St Albans City ir West Hampstead stočių. Vyras apsinuogino ir save lietė priešais 61-erių moterį.

[6882]

Detektyvai mano, kad ieškomas įtariamasis dirba arba gyvena ties Thameslink traukinių linija. Šią savaitė Transporto policija paviešino filmavimo kamera darytas įtariamojo nuotraukas.

Jeigu turite bet kokios informacijos apie įtariamąjį, susisiekite su Britų Transporto policija siųsdami trumpąją žinutę 61016 ar skambindami 0800 40 50 40 ir pateikdami nuorodą 311, 26/04/2017.

[6883]

[6881]

2017 04 27 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt