sekmadienis, liepos 5 d.
Londono traukiniuose - grėsmė keleiviams
tiesa.com

Ne itin sėkmingos dienos Londono viešojo transporto įmonėms. Traukinių stotyje prietryčių Londone priešais stovinčius keleivius įvyko sprogimas, tuo tarpu centriniame Londone keleiviai buvo valandai įstrigę dūmų pilname metro tunelyje, - pranešė standard.co.uk.

Rytinės piko valados metu, traukinio laukiantys keleiviai buvo sukrėsti, kai prieš juos ant bėgių staiga pasirodė kibirkštys ir įvyko netikėtas sprogimas.

Incidentas įvyko šįryt 7.40, į Crayford važiuojančiam traukiniui stojant Eltham stotyje. Liudininkai pasakoja, kad sprogimas priminė fejerverkų šou.

„Joks sprogimas stotyje neįvyko. Tai tiesiog buvo stoties infrastruktūros problema. Kibirkštys kilo tarp dviejų nesutvarkytų bėgių”, - įvykį komentavo „Southeastern” atstovė spaudai.

Tuo tarpu vakar centriniame Londone išsigandę keleiviai valandai įstrigo pilname dūmų traukinyje metro tunelyje.

„The East Midlands” traukinys, važiuojantis į St Pancras stotį, buvo sustabdytas avariniu būdu po to, kai keleiviai pastebėjo rūkstančius dūmus.

„Traukinyje buvo daug dūmų. Daug kas kosėjo, keli žmonės pradėjo verkti. Esu tikras, kad keli keleiviai šiandieną tikrai jaučiasi nekaip”, - „The Standard” pasakojo vienas iš keleivių Robinas Johnstonas.

„Vienas iš mūsų traukinių keleivių buvo sustabdytas avariniu būdu Belsize tunelyje, netoli Kentish Town stoties. Dėl to, kad keleiviai panaudojo avarinį stabdį, greitai stojantis traukinys sukėlė daug dūmų, kurie susikaupė vagonuose. Keleivių saugumu buvo pasirūpinta.” – sakė „The East Midlands” atstovas.

Paklaustas apie tai, kodėl skiriasi keleivių ir traukinių kompanijos versijos, atstovas teigė, kad šiuo metu vykdomas įvykio tyrimas atsakys į visus klausimus. 

2015 02 27 10:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt