ketvirtadienis, spalio 1 d.
Londono viešajame transporte – prie vaikų priekabiaujantis vyras
tiesa.com

Šią savaitę facebooke ėmė plisti žinutė apie Londone viešajame transporte prie vaikų priekabiaujantį vyrą.

„Pedofilas pietų Londone, netoli Charltono. Jis nufotografavo mano pusseserės keturių metų dukrą 486 autobuse. Jis – vaikų pagrobėjas. Policija pasirodė autobuse. Savo kuprinėje jis turėjo plaktuką. .. Malonūs policijos pareigūnai leido jam eiti. Koks dosnumas!“ – piktinosi nukentėjusiųjų giminaitis.

Giminaitis pasidalijo keliomis nuotraukoms ir vaizdo įrašais iš įvykio vietos. Vaizdo įrašuose galima matyti, kokį košmarą teko išgyventi motinai. Nors policija šio vyro nesuėmė, vis dėl to jam nuotraukas teko ištrinti, o mergaičių motinai buvo paaiškinta, kad viešoje vietoje fotografuoti galima.

Kai išsigandę motinos giminaičiai paviešino šio vyro nuotraukas internete, netrukus atsirado daugiau liudininkų, kurie matė tą patį vyrą kalbinantį septynmetę mergaitę ir nereagavusį į jos motinos pastabas liautis. „Nors policijai jis nurodė, kad gyvena West Ham, tikiu, kad jis iš pietryčių, nes buvo pastebėtas 161 ir 486 autobusuose”, – „Londono mamyčių“ facebooko profilyje rašė viena susirūpinusi mama.

Gal su šiuo įtartinai besielgiančiu vyru esate susidūrę ir jūs, ar jūsų pažįstami?

2018 11 13 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt