trečiadienis, liepos 8 d.
Londono Waterloo metro stotyje žuvo darbininkas
tiesa.com
twitter nuotrauka

Privatus greitosios medicinos pagalbos automobilis bei Britanijos Transporto Policijos ekipažas stutyje buvo pastebėti šiandien ryte, pareigūnai tiria įvykio aplinkybes.

Londono Waterloo merto stotyje šiandien žuvo inžinierius. Jis mirė dirbdamas su stoties eskalatoriumi.

Patvirtinta, kad Britanijos Transporto Policijos pareigūnai dar vis tiria įvykį, tačiau nėra manoma, kad įvykio aplinkybės yra nenatūralios.

Stotyje tuo metu buvęs asmuo pranešė, kad vyras mirė ant eskalatoriaus, kuris yra perėjoje tarp Jubilee ir Northern/Bakerloo metro linijų. Stotis dėl įvykio uždaryta nebuvo.

Kol kas nėra paskelbta, kaip būtent vyras žuvo, tačiau TfL patvirtino, kad buvo informuoti apie įvykį ir žino, kad vyras žuvo darbo metu.

Socialiniame tinkle Twitter 05:24 TfL įspėjo keleivius, kad stotyje nepavyks pereiti iš Jubilee į Northern/Bakerloo metro linijas dėl problemos su eskalatoriumi. Keleivių prašyta išeiti iš stoties ir vėl į ją įeiti tam, kad būtų galima patekti į kitą liniją.

Po kelių valandų Socialiniame tinkle Twitter atsirado ir paskyros Jubilee Line žinutė, įspėjanti keleivius kiek įmanoma vengti stoties dėl policijos vykdomo tyrimo.

Britanijos Transporto Policijos atstovas spaudai teigė, kad policija iš pradžių buvo iškviesta dėl darbo metu susižeidusio asmens, bet, jiems atvykus, paaiškėjo, kad situacija - daug rimtesnė.

Pareigūnai bandė vyrą gaivinti, tačiau nesėkmingai, tad įvykio vietoje buvo paskelbtas jo mirties laikas. Policija bando identifikuoti vyrą ir pranešti apie įvykį jo šeimai.

Waterloo stotis - viena naudojamiausių stočių Londone. Be to, tai didžiausia šalies metro stotis pagal grindų plotą, turinti daugiausia platformų.

2019 09 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt