šeštadienis, spalio 31 d.
Lošėjas, rytų Londone žmonai peiliu smogęs 60 kartų, gyvenimą praleis už grotų
tiesa.com
twitter nuotrauka

47-erių metų amžiaus Jalal Uddin, barbariškai užpuolęs savo 31 metų amžiaus žmoną Asma Begum, nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Žmoną jis nužudė namuose rytų Londone, Canning Town, 60-čia smūgių peiliu.

Monstras žmoną užpuolė po ginčo dėl jo priklausomybės nuo lošimų.

Atvykę policijos pareigūnai rado Asmą Begum subadytu ir supjaustytu veidu bei kaklu.

Jos mirties laikas buvo paskelbtas praėjus mažiau nei 20-čiai minučių po to, kai įvykio vietoje pasirodė policijos bei greitosios medicinos pagalbos pareigūnai.

J. Uddin buvo apkaltintas žmogžudyste, kai praėjus kelioms valandoms po įvykio pats save įskundė Croydono policijos nuovados darbuotojams.

Teismo žiniomis jis ir anksčiau smurtavo prieš žmoną. Penktadienį jam buvo skirta laisvės atėmimo bausmė iki gyvenimo galo, anksčiausiai į laisvę J. Uddin galės bandyti išeiti po 19-kos metų.

Be mamos liko trys Asmos Begum vaikai - dešimties berniukas ir ketverių mergaitės dvynukės.

Teismo žiniomis moteris buvo pagrindinė šeimos išlaikytoja. Dieną iki brutalios Asmos mirties Jalalas išsitraukė iš žmonos banko sąskaitos £200 ir vos per valandą visus pralošė. Pinigai buvo skirti maistui bei vaikų išlaidoms.

Kitą dieną Asma vyrui priekaištavo dėl jo poelgio ir šis brutaliai ją užpuolė peiliu ir sukėlė apie šešias dešimtis sužalojimų, nulėmusių žmonos mirtį.

2019 07 20 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt