penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Lucy Wright: aptikus dingusios moters kūną Stoke-on-Trent pradėtas žmogžudystės tyrimas
tiesa.com
policijos paviešintos nuotraukos

Lucy Wright jau kurį laiką buvo laikoma dingusia. Jos palaikai buvo rasti ūkiniame pastate netoli apleisto studentų bendrabučio Shelton, Stoke-on-Trent.

Žmogžudystės tyrimas buvo pradėtas kai 41 metų amžiaus moters palaikai buvo aptikti ūkiniame pastate netoli apleisto studentų bendrabučio Shelton, Stoke-on-Trent, praėjus kelioms dienoms po lauke įvykusio gaisro.

Moters palaikai buvo aptikti rugsėjo 11 dieną, iš savo namų Hem Heath, esančių vos kelių mylių atstumu nuo Sheltono, ji dingo rugsėjo 4 dieną.

Jos palaikų radimas sukėlė šoką vietinėje bendruomenėje.

Staffordshire ugniagesių gelbėtojų tarnyba į gaisrą, kilusį Sheltono studentų bendrabučio galiniame kieme buvo iškviesta rugsėjo 5 dieną, apie 01:22 nakties vietos laiku.

Manoma, kad gaisras kilo padegus šiukšles ir buvo sėkmingai numalšintas. Gelbėtojų komandos tuo pačiu adresu iškvietimą gavo ir rugsėjo 11 dieną, kai buvo rasti Lucy Wright palaikai.

Kaimynai teigė, kad studentų bendrabutis vasaromis būna apleistas, o praėjusią savaitę į jį gyventi atsikrausčiusiems studentams teko susidurti su policijos pareigūnais.

Studentai teigia, kad jiems teko stebėti teismo medicinos ekspertų komandas, šalinančias gaisro liekanas iš kiemelio, tad naujuosiuose namuose jie jaučiasi nejaukiai.

Visų visuomenės narių, pastebėjusių Lucy po jos dingimo rugsėjo 4 dieną, prašoma susisiekti su policija trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas: 184 of September 11.

2019 09 16 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt