ketvirtadienis, spalio 1 d.
Lutone sulaikyti keturi teroristai
tiesa.com

Trečiadienį, Lutone sulaikyti keturi į ketvirtą dešimtį įžengę asmenys, kuriems pareikšti kaltinimai prisidėjus prie teroro aktų planavimo ir jų kurstymo,- pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Įtariamuosius sulaikė Londono policijos kovos su terorizmu (angl. Met's Counter Terrorism Command, SO15) ir Rytų kovos su terorizmu ir žvalgybos (angl. Eastern Counter Terrorism and Intelligence Unit, ECTIU) padalinių pareigūnai. „Scotland Yard” pareigūnai atliko kratas septyniose galimose teroristų buveinėse ir keliuose automobiliuose. 

Manoma, kad planuotos teroro atakos nėra susijusios su kruvinomis žudynėmis Paryžiuje ar įvykiais Sirijoje. Policijos pareigūnai nelinkę suteikti platesnės informacijos.

Jungtinės Karalystės gyventojams – grasinimai

Britų naikintuvai jau bombarduoja IS pozicijas Irake. Dabar tikimasi antskrydžius išplėsti ir į Siriją. 

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas jau kurį laiką agituoja už dalyvavimą oro smūgiuose šioje šalyje. Trečiadienį, po dešimties valandų debatų, parlamentas balsuos dėl atakų Sirijoje.

ISIS perspėjimas: kitas teroro aktas vyks JK

Islamo valstybės kovotojai (ISIS) išplatino Jungtinės Karalystės gyventojams skirtą grasinantį pranešimą. Pasak teroristų, jei trečiadienį balsavimo dėl šalies karinių veiksmų metu bus nuspręsta prisidėti prie Prancūzijos kovojant su teroristų organizacija Sirijoje, - kitas išpuolis laukia Didžiojoje Britanijoje.

2015 12 02 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt