trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Lyderių komandoje – gandai apie skyrybas
tiesa.com

Vidinių nesutarimų varginamos „Formulės-1“ „Red Bull“ komandos savininkas Dietrichas Mateschitzas pareiškė, kad Kimi Raikkonenas yra vienas iš kandidatų, galinčių kitais metais komandoje pakeisti Marką Webberį.

Manoma, jog po įvykių Malaizijoje, kai „Red Bull“ lyderis Sebeastianas Vettelis pralenkė savo komandos draugą ir nustūmė jį į antrąją poziciją, M. Webberio santykiai su ekipa dar labiau pašlijo. Realu, kad kitais metais M. Webberio vietą užims kitas sportininkas.

„Ar Markas nuspręs baigti karjerą, sprendimą priims jis pats, – kalbėjo D. Mateschitzas. – Markas lieka vienu iš kandidatų atstovauti mūsų ekipai 2014 m. Jis visada pas mus laukiamas. Tą patį būtų galima pasakyti ir apie greitus jaunuolius Vergne ir Ricciardo. Atsiprašau už tokį diplomatišką atsakymą. Tačiau taip jau yra. Visa kita – tik spėlionės.“

D. Mateschitzas taip pat neslepia savo simpatijų ir suomiui Kimi Raikkonenui, kuris yra geras Sebastiano Vettelio draugas: „Kimi – puikus ir greitas vyrukas. Jis visada yra kandidatas.“ Suomio sutartis su „Lotus“ ekipa baigiasi šių metų pabaigoje.

Vokiečių laikraštis „Bild“ skelbia, jog M. Webberį į savo gretas bando prisivilioti „Porsche“, kuri ruošiasi 2014 m. sugrįžti į garsiąsias Le Mano lenktynes.

2013 04 06 12:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt