penktadienis, rugsėjo 25 d.
M. Kuzminsko debiutas NBA – taiklus metimas per L. Jamesą
tiesa.com

Mindaugas Kuzminskas debiutavo stipriausioje pasaulyje krepšinio lygoje NBA. Nors 27 metų lietuvio atstovaujamas „New York Knicks“ klubas neturėjo jokių galimybių pasipriešinti čempionams „Cleveland Cavaliers“, tačiau naujokas vos per 9 minutes sugebėjo pelnyti 7 taškus, o pirmasis taiklus metimas buvo atliktas po krepšiu per Lebroną Jamesą.

„Knicks“ ekipa čempionų titulą ginantiems „Cavaliers“ (1/0) krepšininkams pralaimėjo 88:117 (18:28, 27:20, 19:34, 24:35).

Pirmoje susitikimo pusėje svečiai dar bandė kibti į atlapus varžovams, bet po ilgosios pertraukos „Cavaliers“ įjungė savo puolimo mašiną – per likusius du kėlinius šeimininkai surinko 69 taškus ir nepaliko „Knicks“ jokių galimybių.

M. Kuzminskas pataikė abu mestus dvitaškius, 1 iš 3 tritaškių ir atkovojo 1 kamuolį. Jo naudingumo koeficientas buvo vienas geriausių komandoje.

Ant parketo lietuvis pirmą kartą pasirodė trečiojo kėlinio pabaigoje, o daugiausia laiko žaidė paskutiniame ketvirtyje, kuomet mačo baigtis jau beveik buvo nulemta.

„Cavaliers“: K. Irving – 29 tšk., L. James – 19 tšk., 11 atk. kam., 14 rez. perd.

„Knicks“: C. Anthony – 19 tšk., D. Rose – 17 tšk., K. Pozringis – 16 tšk.

2016 10 26 15:40