trečiadienis, balandžio 21 d.
M. Markle patyrė persileidimą
Alfa.lt

Princo Harry žmona, Sasekso hercogienė Meghan Markle, atskleidė liepos mėnesį patyrusi persileidimą, kai su vyru persikėlė gyventi į JAV.

Rašinyje „The New York Times“ portalui garsi moteris atvirai papasakojo skaudžius išgyvenimus netekus antrojo vaikelio. 

M. Markle pasakojo, kad pajuto aštrų skausmą, kai iš lovos kėlė sūnų Archie. 

„Tai buvo liepos rytas, kuris prasidėjo įprastai. Pagaminau pusryčius, pašėriau šunis, išgėriau vitaminus. Susirišau plaukus prieš paimdama savo sūnų ant rankų. 

Pakeitusi jam sauskelnes, aš pajutau aštrų skausmą. Nusileidau ant grindų su juo ant rankų ir pradėjau dainuoti lopšinę, kad tai mus abu nuramintų. Tačiau linksma melodija prieštaravo mano jausmui ir supratau, kad kažkas yra ne taip.

Kai laikiau pirmagimį ant rankų, aš supratau, kad prarandu antrąjį.

Po kelių valandų gulėjau ligoninės lovoje laikydama savo vyro ranką. Aš jaučiau ramybę ir pabučiavau jo pirštus, drėgnus nuo mūsų ašarų. Žiūrėjau į šaltas baltas sienas, mano akys tapo stiklinės. Bandžiau įsivaizduoti, kaip mes pasveiksime. 

Prisiminiau akimirką, kai praėjusiais metais su Harry baigėme ilgą turą Pietų Afrikoje. Buvau pavargusi. Maitinau mūsų pirmagimį sūnų ir bandžiau išlaikyti drąsą viešumoje. 

„Ar viskas gerai?“ – žurnalistas paklausė manęs. Aš atsakiau jam nuoširdžiai, nežinodama, kad tai, ką atsakysiu, palies daugelį – naujas mamas ir tuos, kurie tyliai kenčia. Atrodė, kad mano atsakymas leido žmonėms pasakyti savo tiesą. Bet man labiausiai padėjo ne sąžiningas atsakymas, o pats klausimas.

„Ačiū, kad klausiate“ – pasakiau. Nedaug žmonių paklausia, ar man viskas gerai.“

Sėdint ligoninės lovoje, matant, kaip mano vyro širdis dūžta, kol jis stengiasi mane palaikyti, aš supratau, kad pirmas žingsnis link pasveikimo yra klausimas: „Ar tau viskas gerai?“

2020 11 25 13:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt