trečiadienis, rugsėjo 23 d.
M. Webberis palieka F-1 trasą
tiesa.com

Šis F-1 sezonas „Red Bull“ pilotui Markui Webberiui paskutinis. Sportininkas prasitarė, jog nusprendė trauktis iš lenktynių trasos, nes jau nebejaučia tokio azarto kaip anksčiau, be to, jam trūksta motyvacijos.

 „Kalbant apie mano motyvaciją, pastaruosius keletą metų F-1 buvau ant ribos. Tave turi kažkas varyti į priekį. Tačiau po žiemos, kai viskas prasidėdavo iš naujo, nebebuvo viduje tos liepsnos, kuri degdavo manyje, kai man buvo 24 metai“, – kalbėjo „Red Bull“ pilotas M. Webberis.

Karjerą F-1 baigsiantis M. Webberis kitais metais lenktyniaus WEC čempionate, kuriame gins „Porsche“ komandos garbę.

Jau aišku, kad 12 metų „Formulėje-1“ lenktyniavusį australą 2014 m. pakeis tautietis Danielis Ricciardo.

Sportininkas, komentuodamas savo apsisprendimą, teigė, kad anksčiau jam tokia priežastis atrodydavo nesuprantama. Jis nesuprasdavo kolegų, kurie dėl motyvacijos stokos pasitraukdavo iš sporto pasaulio. Tačiau dabar jis tvirtina, kad pats jaučiasi panašiai. M. Webberis sakė, kad jis galėtų ir toliau vairuoti bolidą ir siekti rezultatų, tačiau jau nebemato prasmės. Pilotas nenori 11 mėnesių per metus dalyvauti programoje – būtent tiek laiko trunka sezonas. Jis įvertino savo pasiekimus, kurie jį džiugina, o siekti dar daugiau, pasak jo paties, tiesiog nebėra noro.

2013 09 19 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt