ketvirtadienis, liepos 9 d.
Mama galimai nužudė mažametes dukras, nes šios jai trukdė užsiimti prostitucija 
tiesa.com
facebook nuotrauka

23 metų amžiaus Louise Porton iš Rugby tvirtina nežudžiusi trimetės Lexi ir beveik pusantrų metukų amžiaus Scarlett. 

Tačiau teismo žiniomis, jauna mama per tris savaites nužudė dvi savo mažametes dukrytes, nes šios trukdė jai užsiimti prostitucija. Tvirtinama, kad Louise Porton uždusino trejų metukų Lexi Draper, o po 18 dienų nužudė17 mėnesių amžiaus Scarlett Vaughan.  

Viena jos draugė teigė, kad puse etato modelio dirbanti Louise būtų padariusi viską, kad dukros nebūtų su ja. Mergaitės tapo našta, trukdžiusia mamai elgtis kaip nori, o į tai įėjo ir siūlymas teikti seksualines paslaugas už pinigus to norintiems vyrams.   

L. Porton Vyrams siuntė savo išrengto kūno nuotraukas ir siūlėsi su jais susitikti, jei šie į jos banko sąskaitą įdės pinigų.   

Birminghamo Karališkojo teismo žiniomis, tokią nuotrauką moteris išsiuntė ir iš ligoninės tualeto, kol šioje ligoninėje buvo paramedikų apžiūrima jos vyresnioji dukrytė Lexi.   

Ji taip pat apsikeitė bent 80 žinučių su ligoninės sargu, sutiktu to vizito metu.   

Taip pat buvo rasta internetinės paieškos istorija tema „vaikų mirtys”. Šioje paieškoje buvo tokie klausimai, kaip „per kiek laiko kūnas atšąla” bei straipsnis „penki keisti dalykai, kurie nutinka po mirties”.  

Pomirtinė apžiūra neparodė jokių natūralios mirties požymių, tačiau buvo akivaizdu, kad jos buvo uždusintos.   

Lexi kelios savaitės iki nužudymo L. Porton nuvežė į ligoninę tvirtindama, kad šiai buvo traukuliai, tačiau medikai nerado jokių įvykio įrodymų ar galimų priežasčių, tad mergaitė buvo paleista namo.   

Po mažiau nei 24 valandų L. Porton paskambinusi greitosios pagalbos numeriu 999 pranešė, kad dukra nustojo kvėpuoti.   

Tuomet jai buvo nustatyta kvėpavimo takų infekcija, o po keturių dienų Lexi buvo išrašyta iš ligoninės. Po savaitės, mamai vėl paskambinus trumpuoju numeriu medikai apžiūrėjo jau negyvą mergaitę. Buvo aišku, kad ji negyva jau kurį laiką.   

Paramedikai pažymėjo, kad moteris elgėsi nenatūraliai, išsyk susitaikė su dukters mirtimi.   

Praėjus 18 dienų ji pranešė greitosios pagalbos tarnybai negalinti pažadinti jaunėlės Scarlett. Mergaitę medikai irgi rado negyvą.   

Teismas tęsiasi.   

2019 07 03 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt