trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Mama iš Sheffieldo apkaltinta nužudžiusi du savo nepilnamečius sūnus
tiesa.com
facebook nuotrauka

Praėjus mėnesiui nuo tragiškos vaikų žūties, 34 metų amžiaus Sarah Barrass stojo prieš teismą. Tristanui tebuvo trylika, o Blakeui keturiolika metų.

Kartu su vaikų mama teisme pasirodė ir berniukų dėdė Brandon Machin, taip pat kaltinamas prisidėjęs prie šaltakraujiško vaikų nužudymo.

Kitas Teismas vyks lapkričio 12 dieną, Sheffield Crown Court, iki tol tiek mama, tiek Brandon Machin bus laikomi areštinėje. Tristanas ir jo vyresnėlis brolis Blakeas žuvo gegužės 24 dieną, penktadienį Shiregreene, Sheffielde.

Jų mama, 34 metų amžiaus Sarah Barrass, apkaltinta dvejomis žmogžudystėmis.   Sarah Barrass taip pat kaltinama tris kartus bandžiusi nužudyti tris kitus vaikus.  

Tristanas 2017 metais pasirodė BBC laidoje Our School (Mūsų mokykla) po to, kai pasirodė mokykloje sų įspūdinga geltonos spalvos skiautere. Tristanas taip pasielgė, nes vienam jo draugų buvo diagnozuotas kaulų vėžys, o geltona buvo jo mėgstamiausia spalva.

Taip vaikas siekė pakelti draugo nuotaiką ir padėti surinkti pinigų jo gydymui.   BBC laidoje Tristanas sakė: „mano draugas miršta dėl kaulų vėžio, aš paklausiau, ar negalėčiau nusidažyti dėl jo plaukų geltonai.

Geltona - jo mėgstamiausia spalva.”   Tristanas tada sakė, kad tokia šukuosena jį daro tokiu žmogumi, kokiu jis nori būti.   Jis pridėjo: „su normaliais plaukais atrodai kaip bet kuris kitas žmogus”.  

2019 06 22 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt