šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Mama, susirinkusi £17,000 „mirštančios dukros norams išpildyti”, apkaltinta dukros žmogžudyste
tiesa.com
Denverio policijos paviešintos nuotraukos

41 metų amžiaus kanadietė Kelly Renee Turner internete tvirtino, kad jos dukrytei, 7 metų amžiaus Olivijai - mirtinas smegenų auglys.

Mama, rinkusi lėšas, kaip ji tvirtino „mirštančios dukros norams išpildyti”, šiuo metu kaltinama nužudžiusi savo mažametę dukterį.  

Kelly tvirtino, kad Olivijai auglys buvo diagnozuotas kai jai tebuvo 13 mėnesių, taip pat teigė, kad dukra kenčia nuo epilepsijos, autizmo ir t.t.  

Mama iš Denver, Colorado įtikino gydytojus pasirašyti formą draudžiančią gaivinti jos dukrą mirties atveju, mergaitė mirė 2017 metais.  

Pasak tyrimo, mama gydytojams teigė, jog mergaitės gyvenimo kokybė tokia prasta, kad geriau būtų jos nemaitinti, negirdyti ir nutraukti visus vaistus, kad Olivija tiesiog numirtų.  

Pašiurpę medikai po įvykio teigė, kad mažametė nesirgo jokiomis mirtinomis ligomis.  

Mergaitės gydymo metu mama stengėsi kuo dažniau pranešti visuomenei apie mergaitės būklę, skatino žiniasklaidos dėmesį ir t.t.   Iš geros širdies žmonių mama surinko bent £17,000 aukomis.  

Policija įvykius tirti ėmė kai po Olivijos mirties Kelly Turner ėmė tvirtinti, Kad jos vyresnė duktė kovoja su vėžiu.  

Olivijos palaikai buvo ekshumuoti, tačiau šiuo metu reali mergaitės mirties priežastis dar nėra paskelbta.  

Olivijos motina laikoma areštinėje, jai pareikšti kaltinimai žmogžudyste, smurtu prieš vaiką, apgaule, padirbinėjimu bei mėginimu klaidinti valstybės tarnus.

2019 10 22 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt