antradienis, sausio 26 d.
Mama vaikui veide išdegino... šypsenėlę
tiesa.com

Pavadinęs mamą „nedora”, teisėjas 25-erių metų moterį nuteisė už negirdėtai žiaurių savo vaiko skriaudimą. Mama mažylio veide cigarete išdegino... šypsenėlę.

Dar nė pusantrų metukų nesulaukęs kūdikis mamos buvo pažymėtas šypsenėle ant žanduko. Tačiau žiauri mama nei piešė, nei dirbtinę tatuiruotę priklijavo – ji amžiam mažylį pažymėjo, žymę ant veido išdegindama karšta cigarete, pranešė guardian.co.uk.

Nuteisdamas moterį keturiems metams kalėjimo, teisėjas jos veiksmus pavadino „nedorais”.

Motina tris kaltinimus vaiko sužalojimu 2012-aisiais neigė. Anot žurnalistų, nuosprendžio Leicesterio karūnos teisme moteris išklausė šaltu veidu.

„Jūs rimtai sužalojote savo vaiką. Tokiems veiksmams apibūdinti tėra vienas žodis – pažymėjimas. Savo dukros veidą pažymėjote tokioje vietoje, kuri bus matoma visą likusį jos gyvenimą. Vaiką pažymėjote sąmoningai ir viską suplanavote. Tai buvo nedora,” – žiauriai motinai teisme sakė teisėjas.

Jis pridūrė, kad norėdama išdeginti vaiku ant žando žymę, ji dukrą turėjo laikyti stipriai prispaudusi.

Vis dėlto teisėjas nebuvo tikras, ar mama kūdikiui specialiai norėjo sukelti skausmą, ar „taip elgėsi vedina smalsumo ir visiško skausmo, kurį sukėlė savo vaikui, ignoravimo”.

Moteris taip pat pripažinta kalta dėl vaiko nepriežiūros po to, kai nesikreipė į medikus pagalbos dėl nudegimo. Teisme taip pat paaiškėjo, kad moteris mergytei nuo sulaužytos kojos pati nuėmė gipsą ir nebegrįžo į ligoninę numatytai kojytės apžiūrai.

Motinos advokatas pripažino, kad ji yra „naivi ir nesubrendusi” ir visiškai nesugebanti rūpintis savo vaikais. Iš moters atimtos teisės į vaikus.

2015 08 15 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt