trečiadienis, liepos 8 d.
Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė liepė susimokėti £10 000, jei nenori gyventi šalia savo dukros prievartautojo
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Mama, nepanorusi atskleisti savo vardo, Leicesterio savivaldybei pranešė, kad bijo likti apleista ir bijo gyventi dabartiniame būste.

Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė galimai liepė susimokėti £10,000 jei ji nori būti perkelta iš būsto, į kurio kaiminystę atsikraustė jos invalidumą turinčią dukrą prievartavęs pedofilas.

Traumą patyrusi mama namie įrengė praplatintus langus, rampas, specialų tualetą ir kitus patogumus, gelbstinčius jos dukrai atlikti kasdienes užduotis.

Leicesterio savivaldybė suteikė mamai išmoką, turėjusią padengti patogumų įrengimą 2012 metais, tačiau išmokos mamai nepakako.

Kaimynas, prievartavęs jos dukrą, kurį laiką savo būste nebegyveno, tačiau neseniai vėl įsikraustė į mamos ir dukros kaimynystę.

Mama, norinti dėl savo ir dukros saugumo išsikraustyti iš namų, kreipėsi į dienraštį Leicester Live.

Mamai, pareiškusiai baimę dėl savo saugumo ir norą išsikraustyti iš būsto Leicesterio savivaldybė priminė, kad pagal jos gautos išmokos sąlygas, išsikrausčiusi, pardavusi ar pernuomavusi būstą ji turėtų savivaldybei sumokėti £10 000.

Jos manymu, šiuo konkrečiu atveju aplinkybės turėtų būti svarbesnės už jos įsipareigojimus. Savivaldybė teigė atsižvelgusi į dukters invalidumą bei kitas aplinkybes, tačiau nustačiusi, kad baudos sumokėjimas mamai didelių finansinių sunkumų nesukeltų.

Vis dėl to, kai šeimai pavyko įrodyti, kad dukra buvo išprievartauta kaimyno, savivaldybė sutiko atleisti mamą nuo baudos mokėjimo. Vis dėl to, mama patenkinta neliko, nes savivaldybei šį sprendimą priimti prireikė 8 mėnesių.

2019 09 19 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt