pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Mamos košmaras: pastojusi sužinojo, kad jos vaikinas - teistas pedofilas
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Lee-Jay Campbell buvo nuteistas penkis seksualinio nusikaltimo prevencijos įsakymo pažeidimus ir šio registro nesilaikymą, bei du kart anksčiau buvo teistas už seksualinį mažamečių išnaudojimą.

Nusikaltėlis melavo naujajai partnerei apie savo praeitį, vienas vežiojo jos mažametę dukterį į mokyklą, be to, su ja susilaukė savo vaiko.

Prieš susitikdamas su vieniša mama pažinčių svetainėje, Lee-Jay Campbell kalėjo už nepilnamečių lytinį išnaudojimą ir greitai pradėjo viešėti jos namuose, kur taip pat gyveno ir jos mokyklinio amžiaus dukra.

Per kelias savaites moteris tapo nėščia, o jų sūnus gimė praėjusių metų gegužę, kai Campbell visam laikui persikėlė į jos namus Kornvalio mieste.

Siaubo ištikta mama sužinojo apie savo 37-erių metų amžiaus draudo praeitį prieš pat jį suimant už seksualinių nusikaltimų prevencijos įsakymo (SOPO) pažeidimą, kai ji pati jį ėmė įtarinėti, praneša „Cornwall Live“.

Dabar sėdėdamas už grotų, Campbellas tikisi bendrauti su sūnumi, kai bus paleistas.

Poros santykių metu jis papasakojo draugei daugybę melų ir pusiau tiesų, įskaitant tai, kad neturėjo kur gyventi, nes jo paties pastatytas namas Niutono Abbote, Devone, buvo prarastas.

Galiausiai jis papasakojo jai apie savo ankstesnius kaltinimus, tačiau tvirtino, kad prisiėmė kaltę dėl savo brolio, kuris turėjo lytinių santykių su 15-mete mergina, kuri melavo apie jos amžių.

Jis elgėsi kaip geras patėvis jos dukrai, vedžiodamas ją į mokyklą ir iš jos, nors SOPO uždraudė jam eiti į bet kurią mokyklą bei būti 100 metrų atstumu nuo jos.

Jis taip pat melavo policijai, kad būtų užmaskuotas faktas, jog jis gyvena tame pačiame namų ūkyje kaip vaikas, ką taip pat buvo uždraudę SOPO.

Virėju dirbęs Campbellas kartą per savaitę vykdavo į Torquay policijos nuovadą, kur seksualinių nusikaltėlių registre pasirašydavo kaip benamis.

Buvusi jo draugė galiausiai papasakojo tėvams apie savo įtarimus ir jis buvo areštuotas praėjusių metų gruodį.

Campbell, kilęs iš Ekseterio, bet neturintis fiksuoto adreso, pripažino pažeidęs SOPO ir Seksualinių nusikaltėlių registro sąlygas ir buvo įkalintas dvejiems metams Ekseterio karūnos teismo teisėjo Timothy Rose sprendimu.

2020 02 04 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt