pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ prašo žiniasklaidos kalėdiniu laikotarpiu sustabdyti neapykantos ir homofobijos srautą
Alfa.lt
Vidinė

Neseniai susikūręs judėjimas „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ kreipėsi į žiniasklaidos priemones, prašydamas kalėdiniu laikotarpiu sustabdyti neapykantos ir homofobijos srautą, nukreiptą prieš LGBTQ+ žmones.

„Jūs jau parodėte sąmoningumą ir pilietiškumą, sustabdę komentavimo galimybę po straipsniais apie vakcinavimą. Tikimės Jūsų supratingumo ir prašome Jūsų bent trumpam – advento laikotarpiu – sustabdyti galimybę komentuoti ir tekstus LGBTQ+ tema.

Tikime, kad toks Jūsų žingsnis suteiktų ramybės ir atokvėpio ne tik LGBTQ+ žmonėms ir jų artimiesiems, bet ir visai šiuo metu susiskaldžiusiai visuomenei“, – rašoma pranešime.

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ atstovės Rasa Račienė, Lina Plieniūtė ir Jolantas Vaitiekūnienė tiki, kad Kalėdų laukimo metas yra ramybės ir susikaupimo metas.

„Švenčių laukia kiekvienas iš mūsų. Visokio amžiaus, visokios padėties, vedę ir išsiskyrę, esantys poroje ir vieniši, jauni ir seni, linksmi ir nuliūdę. Visokie. Ir kiekvienas iš mūsų trokšta, kad to švenčių laukimo negadintų nereikalingos emocijos, neapsunkintų kitų pasakyti ar parašyti negražūs žodžiai “, – sako mamos.

„Mes visi ir visos norime ramiai laukti savo Kalėdų. Be patyčių, be užgauliojimų, be necenzūrinių išsireiškimų ar fizinio smurto gatvėse.

Mes prašome jūsų, kurių galioje yra išjungti komentarus, padarykite tai. Išjunkite komentarus po straipsniais LGBTQ+ tematika Kalėdų laukimo laikotarpiu. Suteikite mums ramybės bent šiuo laikotarpiu.“

BEKOMENTARU:

2021 11 26 12:37
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt