šeštadienis, liepos 4 d.
Mančesterio parke keliskart išprievartauta dvylikametė, vėliau gauja nusitaikė į kitus vaikus  
tiesa.com
policijos paviešintos nuotraukos

Mančesterio policija identifikavo tris aukas, kurias žagino keturių pedofilų grupuotė, aukas medžiojusi socialiniame tinkle Facebook.

Dvylikametę mokinę parke išprievartavusi gauja po įvykio ėmėsi medžioti naujas aukas socialinėse platformose.  

Mergaitė buvo kelis kartus išprievartauta Levenshulme rajone Mančesteryje.  

Mančesterio Karališkojo teismo žiniomis, aukoms gauja aktyviai siuntė žinutes, viliodami vaikus susitikti ir užmegzti lytinius santykius su gerokai vyresniais vyrais.  

Tyrimas, gavęs operacijos „Enfield” pravardę, buvo pradėtas, kai viena gaujos aukų apie lytinę prievartą prasitarė socialinei darbuotojai. Mergaitę gauja susirado socialiniame tinkle facebook.  

Policija jau identifikavo tris keturių pedofilų aukos tvirkintas aukas, šių būta ir daugiau. Du iš vaikų gyveno globos šeimoje, vienas buvo įvaikintas, kiti gyveno su tėvais.  

Parko, kuriame vyko nusikaltimai, krūmai buvo iškirsti, medžiai praretinti - taip tikimasi paversti vietą saugesne, nes atvira erdvė privers gaujas ten nebevykdyti savo veiklos.  

Broliai Sebastian Baltatu (18-kos) ir Ilie Daniel Baltatu (22-jų) bei pusbroliai Parizian Calin (20-ties) ir Adrian Calin (20-ties), į kalėjimą sėdo daugiau nei 25 metams.  

Teisėja Suzanne Goddard teigė, kad nusikalstamas elgesys gaujoje buvo normalizuotas, ji teigė, kad byla ją šokiravo.  

Kiti gaujos nariai nuo teisingumo pabėgo į užsienį, juos medžioja Didžiosios Britanijos policija.  

Aukų teismui pateikti atsiliepimai sugraudino ir visko mačiusius teisėjus. Viena iš mergaičių rašė: „Jokie žodžiai negali paaiškinti to, ką aš patyriau. Tada negalėjau suvokti, kodėl tai įvyko. Mane kamavo vis didesnis nerimas, tačiau buvau palikta vienatvėje.  

Dabar negaliu nė nueiti iki parduotuvės gatvės kampe nekamuojama panikos ir nerimo. Šių įvykių įtaka mano gyvenimui yra tiesiog neįtikėtina.”  

Kita mergaitė teigė: „mane supykina pagalvojus apie tai, ką darė šitie vyrai. Manau, kad yra dar daug jų aukų, apie kurias nežinome”.  

Visi vyrai buvo artimi vienas kitam ir daug laiko leisdavo kartu. Visi buvo rumunai, išnaudodavo pažeidžiamas mergaites, troškusias, kad jas kas suprastų, parodytų dėmesį.

2019 09 24 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt