penktadienis, sausio 15 d.
Mančesteris: vyras 75 kartus smogė žmonai peiliu ir bandė nukirsti jai galvą
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Mohammedas Choudhry iš Rochdale'o Didžiojo Mančesterio mieste vakar buvo įkalintas iki gyvos galvos Mančesterio kriminaliniame teisme už tai, kad 75 kartus smogė peiliu savo žmonai Saimai Riaz jų namuose.

Mohammedas Choudhry 2019 m. balandžio 23 d. ankstyvomis valandomis užpuolė savo žmoną Saimą Riaz jų namų kieme Rochdal, Didžiajame Mančesteryje.

Tada jis nusitempė ją namo ir tęsė žiaurų puolimą virtuvėje.

Atvykusios skubiosios pagalbos tarnybos įvykio vietoje rado keturis peilius, suteptus krauju.

S. Riaz palaikai buvo rasti su daugiau nei 75 atskiromis durtinėmis žaizdomis.

Jos kaklas buvo perpjautas taip stipriai, kad patologai mano, kad buvo bandyta jai nukirsti galvą, sakė prokurorai.

Kai policija privertė vyrą atidaryti savo namų duris, jie rado Choudhry stovintį virš savo žmonos, jo šortus raudonai buvo nudažęs jos kraujas.

Choudhry tvirtino neturįs atminties apie siaubingą išpuolį. Jis sakė: "Kodėl aš daryčiau kažką panašaus? Aš ją mylėjau".

Prieš žudydamas Choudhry sužinojo, kad jo žmona turėjo romaną su kitu vyru. Ji buvo pradėjusi jausti kaltę dėl slaptų santykių ir norėjo jo atsiprašyti.

Siekdama įvertinti galimą atsaką, S. Riaz paklausė vyro, ką jis darytų, jei sužinotų, kad ji jam buvo neištikima. Choudhry atsakė, kad „ją nužudytų“.

Tada jis tapo apsėstas žinoti, ar taip nėra, ir ėmė tikrinti, ar žmonos telefone nėra įtartinų pranešimų. Nepaisant įžūlaus vyro elgesio ir grėsmės jos gyvybei, S. Riaz apie savo baimes policijai nepranešė.

Žiuri užtruko mažiau nei 20 minučių, kad vienbalsiai pripažintų Choudhry kaltu dėl žmogžudystės.

2020 01 30 06:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt