trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Mančesteryje susišaudymas - sužeisti 10 žmonių (atnaujinta)
tiesa.com

Didžiosios Britanijos Mančesterio mieste per šaudymą buvo sužeisti mažiausiai 10 žmonių, sekmadienį pranešė britų kanalas „Sky News“.

Pranešama, kad tie žmonės patyrė įvairaus sunkumo sužalojimų.

„Į ligoninę atvežti keli žmonės, kurie gydomi dėl įvairaus sunkumo žaizdų; laimei, dauguma jų nekelia grėsmės gyvybei“, – televizija citavo Mančesterio policijos atstovę Debbie Dooley.

„Pareigūnai stengiasi nustatyti, kur būtent įvyko incidentas, ir kas atsakingas už šią pavojingą ataką“, – pridūrė ji.

Apie 2 val. 30 min. vietos laiku pareigūnai buvo iškviesti į vieną Mančesterio rajoną, kur po Karibų karnavalo vyko vakarėlis.

„Devyni žmonės, įskaitant du vaikus, kreipėsi į ligoninę dėl galimai šratų padarytų sužalojimų, kurie nėra rimti, – pranešė Didžiojo Mančesterio policija. – Dešimtas asmuo – vyras – lieka sunkios, bet stabilios būklės ligoninėje dėl kojų sužalojimų.“

Policija tikisi, kad lengviau sužeisti žmones jau šiandien bus išrašyti iš ligonines. 

„Tai buvo neatsakingas veiksmas, galėjęs sukelti rimtų pasekmių, nes šeimos ir draugai galėjo netekti savo mylimųjų“, – sakė policijos viršininkas vyresnysis inspektorius Wasimas Chaudhry.
 
Vietos bendruomenei skirtoje žinutėje jis pareiškė: „Ginklams nėra vietos mūsų gatvėse ir mes norime patikinti jus, kad darome viską, ką galime, kad surastume atsakingą asmenį ar asmenis.“

Pasak S. Dooley, šaudyta praėjus kelioms valandoms po Karibų karnavalo, taigi, miesto gatvėse tebebuvo daug žmonių.

2018 08 12 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt