pirmadienis, rugpjūčio 3 d.
Masinėse muštynėse prie metro stoties Wembley nužudytas vyras
tiesa.com
facebook nuotrauka

27-erių metų amžiaus vyras šiaurės vakarų Londone buvo pervažiuotas ankstyvomis ryto valandomis. Nelaimė nutiko prie Alperton metro stoties, šalia kurios vyko masinis apsistumdymas.

Po to, kai mašinos vairuotojas partrenkė vyriškį sukeldamas mirtinus sužalojimus buvo suimti devyni asmenys.

Detektyvai pradėjo žmogžudystės tyrimą.

„Mūšio” metu buvo partrenkti du asmenys: 27-erių metų amžiaus vyras ir 21-erių metų jaunuolis. Jie abu buvo skubiai išvežti į ligoninę ir atiduoti į medikų rankas.

Policija teigia, kad jaunesnysis vėliau iš ligoninės buvo paleistas, jo gyvybei pavojaus nėra, tačiau 27-erių metų vyras dar vis buvo laikomas ligoninėje.

Pasak policijos, buvo manoma, kad jo gyvybei pavojus negresia, tačiau vėliau vyriškio būklė staiga pablogėjo ir jis mirė.

Skotlandjardo pareigūnai į įvykio vietą iškviesti buvo apie 01:30 vietos laiku, devyni asmenys buvo sulaikyti įtariant neramumų sukėlimu.

Šeši iš jų laikomi įtariamaisiais nužudymo byloje, tad nėra paleisti iš nuovados.

Dar vienas asmuo sulaikytas įtariant bandymu nužudyti.

Detektyvai prašo visų asmenų, galinčių suteikti informacijos apie įvykį, įvykio liudininkų bei žmonių, kurių automobilio vaizdo registratorius galėjo užfiksuoti muštynes su jais susisiekti.

Tą galima padaryti paskambinus trumpuoju numeriu 101 bei socialiniame tinkle Twitter žymint @MetCC. Įvykio kodas CAD 363/16APR.

Susisiekti su policija galima ir anonimiškai, telefono numeris: 0800 555 111.

2019 04 17 10:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt