pirmadienis, liepos 13 d.
Mažylę įsivaikinęs vyras – kaltas dėl jos mirties
tiesa.com

Kaltu dėl pusantrų metukų mergaitės nužudymo pripažintas britas, kuris ją su savo partneriu įsivaikino vos prieš porą savaičių iki tragedijos.

Pusantrų metukų Elsie mirtinus sužalojimus patyrė namuose, Cornwall’io grafystėje esančiame Delabole kaime 2016 metų gegužės 25-ąją, o po 4 dienų jos gyvybė ligoninėje užgeso. Nelaimė įvyko praėjus vos porai savaičių nuo to, kai mažylę oficialiai įsivaikino vyrų pora – homoseksualų tėvystę leidžia Jungtinės Karalystės įstatymai.

Tuo metu namuose su mergaite buvęs vienas iš partnerių Matthew Scully-Hicks’as paskambino bendruoju pagalbos telefonu ir pranešė, kad vaiką akimirkai paliko be priežiūros ir netrukus rado jį nekvėpuojantį ant grindų.

Tačiau medicinos ekspertai nustatė, jog mergaitės sužeidimai – tipiniai, kuriuos patiria smarkai purtomi vaikai, tad vyrui buvo pareikšti kaltinimai dėl vaiko nužudymo. Šis kaltės kratėsi, tačiau visi faktai bylojo ne jo naudai ir jis galiausiai pripažintas kaltu.

Nuosprendį teismas skelbs vėliau.

M. Scully-Hick’so kaltę padėjo įrodyti ir kelios bylos nagrinėjimo metu paaiškėjusios aplinkybės.

Paaiškėjo, kad kaltinamasis savo partneriui siuntė žinutes, kuriose rašė, jog jam „sunku susitvarkyti su vaiku“, mažylę apibūdino kaip „velnias kūdikio drabužėliuose“ ar „psichas“, o kaimynai patvirtino girdėję, kaip jis kalba pakeltu balsu bei keikiasi.

3 mėnesius iki nelaimės, kai mergaitė jau buvo poros namuose, ant jos veido pastebėtas nubrozdinimas bei nustatytas kojos lūžis. Tuomet M. Scully-Hick’sas vyrui ir medikams teisinosi, jog vaikas krito nuo medinių laiptų kai netyčia atsidarė apsauginiai varteliai.

Tuomet mergaitė dar nebuvo įvaikinta, tačiau šis incidentas nesutrukdė porai įteisinti Elsie kaip savo atžalą.

2017 11 06 13:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt