pirmadienis, gegužės 17 d.
„McLaren“ svajoja sugrįžti į nugalėtojų gretas
tiesa.com

„McLaren“ ekipai šis sezonas nėra sėkmingas, tačiau tiek lenktynininkai, tiek vadovai tikisi, kad jiems pavyks sugrįžti ant nugalėtojų pakylos. Praėjusiais metais „McLaren“ buvo tarp lyderių, o šiemet teturi 23 taškus.

Labai tikimasi, kad dabar vykstantys bolidų atnaujinimai leis ekipai išsiveržti į priekį. Ekipos vadovas Martinas Whitmarshas pareiškė, jog nenori lenktyniauti, jeigu bolidai nėra konkurencingi varžovų atžvilgiu. Anot jo, labai svarbu ne tik norai, bet ir techninės galimybės, o jos dabar jau turėtų leisti sugrįžti į rikiuotės priekį.

M. Whitmarshas neslėpė, jog komanda neturi minčių tiesiog nurašyti šių metų sezono ir dabar stengiasi kaip įmanydama greičiau sugrįžti į rikiuotės priekį. „Tiesa ta, jog noriu vėl matyti mus, lipančius ant apdovanojimų pakylos. Galvoju apie tai. Būtent to mes ir turime siekti – judėti į priekį žingsnis po žingsnio.“

Jis turėjo ir priekaištų savo komandai, esą galbūt ji per mažai galvojo apie pergales ir dėl to dabar tenka visiems liūdėti dėl prastų rezultatų. Tačiau nei jis, nei kiti komandos nariai dar nenurašo šio sezono ir darys viską, kad laimėtų ne vieną, o daug etapų.

2013 04 25 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt