trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Medikams diagnozavus ne tą ligą, mirė šešiametė lietuvė
tiesa.com

Jungtinėje Karalystėje gyvenusi, vos šešerių metukų sulaukusi lietuvė mirė po to, kai medikai nesugebėjo laiku diagnozuoti jos ligos.

Kaip praneša policija, Goda Janulevičiūtė mirė pakeliui į ligoninę po to, kai tėvai jai iškvietė skubią pagalbą, nes mergaitė nebegalėjo pati paeiti.

Bedfordshire'o grafystės koronerio teisme Ampthille tiriant jos mirties aplinkybes nustatyta, kad prieš savaitę iki mirties tėvai buvo nuvykę su Goda į ligoninę, tačiau gydytojai vaikui diagnozavo vejaraupius ir paleido gydytis į namus.

Kai kelios dienos po to vaiko sveikata tik blogėjo, ją išbėrė, laikėsi aukšta temperatūra, tėvai bandė mergaitę gelbėti tradiciniais metodais ir ištepė ją visą vadinamąją (zielionka) atiseptiniu prieparatu skirtu vėjaraupius gydyti. Visgi, tai npadėjo, tad teko gysytojus kviestis į namus.

Situacijai blogėjant ne dienomis, o valandomis, atvykus medikui, jis paaiškino, kad negali nustatyti, kas yra mergaitei, nes nesupranta, kodėl ji ištepta tuo žaliu tepalu, kurio iki šiol nebuvo matęs.

Teisme gydytojas aiškinosi, kad liga buvo nepastebėta ir kraujo užkrėtimas nediagnozuotas greičiausiai dėl to, kad nebuvo įmanoma matyti mergaitės kūno dėl to žalio tepalo.

Visgi, vaiko tėvai šiuo pasiteisinimu netiki ir sako, kad darys viską, jog ligoninė būtų pripažinta kalta dėl aplaidumo.

2018 07 06 07:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt