šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Meilės trikampis – su žiauria atomazga
tiesa.com

Persipynus trijų jaunų britų gyvenimams jie buvo sugriauti: viena moteris buvo nužudyta, vyras – ilgam sėdo už grotų, o buvusi jo mergina liko be artimiausio žmogaus.

Liverpool’io karūnos teismas pirmadienį paskelbė nuosprendį 31 metų Andrew Burke, kuris pripažino kaltę dėl jaunos moters itin žiauraus nužudymo. Vyras privalės kalėjime būti mažiausiai 26 metus.

Šių metų sausio 13-ąją jis įbėgo į Southport’o miete esančią kelionių agentūrą ir klientų, tarp kurių buvo vaikų, akivaizdoje perrėžė gerklę čia dirbusiai Cassey Hayes. 28 metų moteris po šio išpuolio kurį laiką dar buvo gyva, deja, ligoninėje jos gyvybė užgeso.

Praėjusių metų gegužę velionė policijai pranešė, kad A. Burke ją persekioja ir grasina susidorojimu. Vyras moterį kaltino jo gyvenimo sugriovimu – A. Burke anksčiau palikusi mergina Laura Williams užmezgė artimus homoseksualius santykius būtent su C. Hayes.

Dieną prieš jos nužudymą teismas vyrą nuteisė už L. Williams užpuolimą, tačiau jis buvo paleistas į laisvę už užstatą.

A. Burke paskambino savo seseriai ir pranešė, kad nusipirks didžiausią peilį ir papjaus Cassey, tačiau sesuo tik paragino jį nusiraminti ir eiti namo.

Jau kitą dieną po to A. Burke įėjo į agentūros „TUI“ patalpas, priėjo prie C. Hayes ir peiliu perrėžė jai gerklę. Anot liudininkų, žiauriai pasielgęs vyras išliko ramus, atsiprašė patalpose buvusių žmonių, pasakė, kad moteris „sulaukė tinkamo atpildo“ ir liko laukti policijos pareigūnų.

Teisme valstybinį kaltinimą palaikęs prokuroras Gordon’as Cole’as pareiškė, kad vyras nusipelnė itin griežtos bausmės, nes žmogžudystė buvo kruopščiai suplanuota ir įvykdyta pačiu žiauriausiu būdu.

2018 04 09 13:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt