šeštadienis, birželio 6 d.
Merginą pagrobęs vyras jai bandė sugirdyti baliklio
tiesa.com
Socialiniai tinklai
Adamas Beale'as

Žiauraus elgesio nusikaltėlis, pagrobęs savo merginą, ją smaugęs ir bandęs sugirdyti baliklio, pasodintas už grotų, praneša Derbyshiretimes.co.uk.

Derby Crown teismas rugpjūčio 29 d. išgirdo, kaip 28-erių Adamas Beale’as, anksčiau gyvenęs Chesterfield, įvyliojo savo merginą į automobilį ir nusivežė į buvusius namus Chesterfield.

Prokuroras pasakojo, kad A. Beale’as vėliau bandė per prievartą merginai sugirdyti baliklio, buvo prie jos uždegęs žiebtuvėlį ir juo grasino prieš jai kitos dienos rytą sėkmingai pabėgant.

„Poros santykiai pasikeitė per 2018-ųjų Kalėdas. Ji sužinojo esanti nėščia ir nusprendė pasilikti vaikelį, tačiau vėliau patyrė persileidimą maždaug per Kalėdas. Gynamasis tuo laikotarpiu ją labai palaikė, tačiau tai labai sutampa su jo egoistiškumu, – sakė prokuroras. – Jai jo prieraišumo pasirodė per daug ir jai reikėjo erdvės, bet jis tapo bjauriu ir neleido jai išeiti iš namų.“

A. Baele’o partnerė norėjo išsiskirti, tačiau santykiai pasitaisė. Deja, idealus gyvenimas truko neilgai. 2019-aisiais jis sugrįžo prie buvusio elgesio.

Pora susitarė susitikti sausio 29 d., tačiau mergina žinute susitikimą atšaukė. Nepaisant to, Adamas vis tiek prisistatė prie jos namų ir pagriebęs jos mobilųjį telefoną liepė sėsti į automobilį. Šiek tiek pavažiavęs, A. Beale’as sustojo. Mergina bandė išlipti iš automobilio, bet jis vėl ją įstūmė atgal ir nuvažiavo.

Prokuroras pasakojo, kad tada Adamas sugriebė merginos galvą ir laikė ją po pažastimi. Sustojęs šalikelėje jis norėjo ją išvesti iš automobilio, tačiau mergina išsilaisvino ir bandė pasprukti. Adamui ją sugavus, mergina buvo sugrūsta į automobilio bagažinę.

Po penkių minučių jis ją išlaisvino, pasisodino keleivio pusėje ir atsivežė į namus.

„Jai buvo liepta eiti į miegamajį ir pasakyta, kad kambario ji nepaliks. Jis sugriebė jos kaklą ir nustūmė ant lovos, o jis apsivilko pižamą“, – tęsė prokuroras.

Tada iš virtuvės A. Beale’as grįžo nešinas balikliu. Jis per prievartą bandė atverti moters burną ir sugirdyti jai šio chemikalo, moteris neprasižiojo. Išpiltą baliklį ji nusivalė pižamos rankove.

Vėliau Adamas savo partnerę bandė pasmaugti, o šiai pradėjus šauktis pagalbos – užkimšo ranka burną. Moteris patyrė ir daugiau kančių. Ją buvo bandoma sužaloti žiebtuvėliu.

Kitą rytą gynamasis, pasak prokuroro, atsiprašė mylimosios ir jai buvo leista išsikviesti taksi. Po kurio laiko A. Beale’as parašė merginai žinutę ir liepė pasirodyti gydytojui.

Iš pradžių A. Beale’as neigė savo kaltę, tačiau vėliau prisipažino padaręs blogą.

Teisėjas R. Egbuna nuteisė trims metams už grotų.

2019 09 02 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt