pirmadienis, kovo 1 d.
Merginos perspėjimas: būkite atsargūs lipdami į taksi automobilį
tiesa.com

Vienai merginai pasilinksminimas su draugais mieste ir noras ramiai grįžti namo ir išsimiegoti, vos nesibaigė tragedija. Mergina buvo užpulta keisto taksi vairuotojo, kuris dėl neaiškių priežasčių padegė jos namų durų kilimėlį.

Sophie Nagappa nusprendė prabilti viešai tam, kad apsaugotų kitus nuo galimų nelaimių tykančių visiškai šalia.

Mergina, kuri gyvena ir mokosi Bristolyje nusprendė pasilinksminti su seserimi ir draugu mieste Falmouth, Cornwall. Vakarui einant į pabaigą buvo nuspręsta vakarėlio nebetęsti ir vykti namo.

Mergina nieko neįtardama įsėdo į pirmą pasitaikiusį automobilį stovėjusį taksi laukimo juostoje ir papršaė ją nuvežti namo.

Vos pradėjus kelionę, paaiškėjo, kad jos pasirinkimas buvo klaida. Vyras elgėsi labai keistai, nuolat didindavo greitį, šiurkščiai vairavo, kelis kartus sustojo parūkyti ir su kažkuo pasikalbėti telefonu.

Merginą parvežęs namo, vyras bandė ją sekti paskui ir jėga įsibrauti į namus. Merginai spėjus jam prieš nosį užtrenkti duris, staiga pasirodė liepsnos, vyras padegė jos durų kilimėlį ir pasišalino.

Laimei, kad šis keistas nutikimas pasibaigė be blogesnių pasekmių. S. Nagappa perspėja visus, prieš sėdant į taksi mašiną visada įsitikinti, kad vairuotojas patikimas ir, kad su juo vykti yra saugu.

2018 06 05 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt