trečiadienis, sausio 27 d.
Miestelio siaubu tapęs lietuvis atsidūrė kalėjime
tiesa.com

Į keturis namus Rytų Anglijoje per tris savaites įsibrovęs ir juos apvogęs lietuvis operatyviai sulaikytas ir nuteistas visiškai įrodžius jo kaltę.

Nedideliame Rytų Anglijos miestelyje Chatteris 40-metis Ramūnas Matulionis siautėjo kovo 12-31 dienomis. Jis įžūliai įsilauždavo į namus ir grobdavo vertingus daiktus.

Kovo 12-ąją jis į vieną namą įsibrovė pasinaudojęs sodo puošybos elementu ir pagrobė skardinę, kurioje šeimininkai laikė pinigus – 100 £. Įtariamasis teisinosi, kad šeimininkas jį buvo pakvietęs pagalbon atlikti kažkokius darbus.

Kovo 29-ąją R. Matulionį ant namo slenksčio irgi užklupo šeimininkai, paaiškėjo, kad lietuvis į vidų pareko per išdaužtą langą, pasissavino viduje rastus 600 svarų sterlingų monetomis ir mobiliojo ryšio telefoną. Jau kitą dieną jis tokiu pačiu būdu įsilaužė į kitą namą, iš jo išnešė „iPad“, juvelyrinius dirbinius, fotoaparatą ir net židinį. Įsisiautėjęs lietuvis nesustojo ir trečią dieną paeiliui įvykdė dar vieną nusikaltimą – plyta išdaužė namo langą ir patekęs vidun pagrobė „iPad“.

Netrukus R. Matulionis buvo sulaikytas, jo kaltė įrodyta nesunkiai – vagį atpažino jį matę nukentėjusieji ir kiti liudininkai, nusikaltimų vietose buvo pilna jo pirštų antspaudų bei kraujo pėdsakų. Be to, policininkai rado pas jį kvaišalų – kanapių. Už tai Peterborougho karūnos teismas lietuvį į kalėjimą pasiuntė 4 metams.

Vietos konsteblis bylos nagrinėjimo metu pažymėjo, kad tokiu savo elgesiu R. Matulionis negerbė ir kėlė grėsmę miestelio gyventojams, nė vienas negalėjo būti tikras, kad bus sekanti lietuvio auka.

2016 05 13 07:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt