antradienis, rugsėjo 29 d.
Migracijos tarnybos praktikuojama deportacijos sistema traumuoja vaikus
tiesa.com

Pastaruoju metu Jungtinės Karalystės migracijos politika sulaukia vis daugiau kritikos dėl „nereikalingų ir traumuojančių" procesų.

Ypač daug pastabų Migracijos pareigūnams ir sistemai buvo skirta po to, kai pasirodė pranešimai apie pareigūnų elgesį su deportuojamomis šeimomis, turinčiomis mažamečių vaikų.

Pasirodo, pareigūnai neperspėję atvyksta ankstyvomis valandomis ir deportuojamus šeimos narius pažadina iš miego. Sutrikusius ir išsigandusius vaikus su didžiulį stresą patiriančiais tėvais pareigūnai ilgai vežioja autobusiukais ir laikinai apgyvendina deportacijos centruose.

Šių procesų metu dalyvauja didelis kiekis pareigūnų, kurie dėl kalbos barjero negeba šeimos nariams paaiškinti, kas ir kodėl vyksta.

Kalėjimų stebėjimo organizacija perspėjo, kad tokia migracijos kontrolės praktika yra žalinga vaikams, be to - tikrai neveiksminga. Inspektoriai pateikė išvadas, kad tai - „traumuojanti patirtis vaikams". Tuo pačiu stebėtojai atkreipė dėmesį, kad šie deportacijos veiksmai yra neefektyvūs ir labai brangūs, pranešė Independent.co.uk.

Per 11 mėnesių nuo naujo šeimų deportacijos centro netoli Gatwick oro uosto atidarymo, buvo sulaikyta 19 šeimų, iš kurių tik keturios iš tiesų deportuotos iš šalies, likusios grąžintos į bendruomenę.

Inspektorių nuomone, tokie veiksmai yra „nereikalingi", „brangūs" ir „traumuojantys".

2018 08 30 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt