pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Milijonas JK šeimų kasmet praranda apie 2000£: naudokitės vaikų priežiūros išmoka
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

HMRC duomenys rodo, kad apie 90% šeimų, turinčių teisę į neapmokestinamas vaikų priežiūros paslaugas, to nepasinaudoja - prarasta pagalba jiems kainuoja tūkstančius svarų per metus.

Nauji HMRC duomenys rodo, kad 1,1 milijono šeimų praranda 2000 svarų sterlingų išmoką per metus, nes nežino, kaip ši sistema veikia. Įstaiga teigė, kad apie 90% žmonių, kuriems gali būti suteikta neapmokestinama vaikų priežiūra, tuo nesinaudojo.

Iš dalies taip yra todėl, kad sistema yra „per daug sudėtinga“, ir iš dalies todėl, kad žmonės mano, kad jiems tai nepriklauso.

Draudiko „Royal London“ duomenimis, vidutinės metinės vaikų priežiūros išlaidos yra 12 789 £. Gavus valstybės įmoką, ši sąskaita sumažėtų 16 proc.

Finansų ekspertė Becky O’Connor teigė: „Vyriausybė turi padaryti daugiau, kad skleistų žinią apie šios sistemos pranašumus, nes tai gali padėti tėvams sutaupyti tūkstančius svarų.

"Iki šiol schema nepasiekė daugumos tų, kuriems ji buvo skirta padėti, o dirbančių tėvų trūksta."

Neapmokestinama vaikų priežiūra yra vyriausybinė schema, skirta padėti dirbantiems tėvams padengti jų vaiko priežiūros išlaidas.

Norėdami ja naudotis, paprasčiausiai turite atidaryti sąskaitą internete. Jei pasiseks, būsite paprašyti atidaryti NS&I sąskaitą, į kurią galėsite įnešti pinigus, skirus mokėti vaiko priežiūros paslaugų teikėjui (jei jie yra registruoti „Childcare Choices“).

Už kiekvienus 8 svarus sterlingų, kuriuos į sąskaitą įnešite jūs, vyriausybė įneš papildomus 2 svarus.

Tiesa, vyriausybė įneš ne daugiau kaip 2000 svarų sterlingų vienam vaikui per metus (4000 svarų neįgaliems vaikams).

Šia sistema gali naudotis VISI dirbantys tėvai, įskaitant savarankiškai dirbančius asmenis, kurie uždirba nuo minimalaus atlyginimo iki 100 000 svarų sterlingų per metus ir turi 0–11 metų amžiaus vaikus (arba iki 17 metų, jei vaikas turi negalią).

Pinigai gali būti skirti daugybei kitų vaikų priežiūros dalykų, įskaitant priežiūrą prieš mokyklą ir po jos. Užsiregistravę turėsite prie jos prisijungti kartą per tris mėnesius, kad patvirtintumėte, jog jūsų pateikta informacija yra atnaujinta.

Anketos pildymas teužtruks 20 minučių, o ar jums bus skirta parama sužinosite per septynias dardo dienas.

Norėdami gauti paramą, tėvai turi dirbti, kiekvienas uždirbti mažiausiai 115 svarų sterlingų per savaitę ir ne daugiau kaip 100 000 svarų sterlingų per metus.

Nors abu tėvai turi dirbti, tėvai, laikinai nedirbantys dėl tokių priežasčių kaip apmokama ar neapmokama motinystė, tėvystė ar įvaikinimas, vis tiek gali gauti šią paramą.

2020 02 17 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt