penktadienis, liepos 3 d.
Milijonierius dovanoja trijų kambarių butą
tiesa.com

Milijonierius Marco Robinson vaikystėje su mama miegojo ant suoliukų parke, o dabar dovanoja trijų kambarių, 120 tūkst. svarų vertės būtą Prestone.

 M. Robinsono pasiūlymas visiems – trijų kambarių, pilnai įrengtas, nuosavas butas Prestone, už kurį nereikės mokėti paskolos bankui ar nuomos mokesčio. Norite jį gauti? Tereikia užpildyti paraišką, o nugalėtojas bus renkamas „Channel 4“ laidoje, kuri tęsis šešias savaites.

M. Robinson vaikystėje kartu su savo mama miegojo parkuose ant suoliukų. Po to, pasak jo paties, sutiko daug gerų žmonių, kurie jam padėjo ir juo tikėjo. „Aš dirbau tikrai sunkiai ir man pavyko, todėl dabar laikas padėti kam nors kitam, kam reikia pagalbos“ – aiškino milijonierius.

„Aš noriu, kad šis butas atitektų tiems žmonėms, kuriems jo tikrai reikia, kuriems šis butas bus namai, šventovė, išsigelbėjimas, ir kuris juos privers pasijausti svarbiais ir reikšmingais“ – aiškino dviejų vaikų tėtis.

Pasak M. Robinsono, jis neturi aiškių kriterijų, pagal kuriuos išrinks naujuosius buto šeimininkus. Jis žada pasitikėti savo nuojauta.

2017 01 29 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt