penktadienis, rugsėjo 25 d.
Milijono vertės brangakmenių prisivogę ilgapirščiai į juvelyrikos parduotuvę Londone išsikasė tunelį
tiesa.com
twitter nuotrauka

Į Fleet gatvėje esančią juvelyrikos parduotuvę vagys pateko filmo scenarijaus vertu būdu - sekmadienį vykusio Londono pusmaratonio metu jie į parduotuvę išsirausė tunelį, o tada pabėgo su milijono vertu lobiu.

Policijai apie vagystę buvo pranešta pirmadienio paryčiais, apie 02:00 vietos laiku, praėjus daug valandų po to, kai grupuotė išropojo iš juvelyrikos parduotuvės brangakmenių pilnomis kišenėmis.  

Planavimas turėjo būti neįtikėtinai kruopštus - ilgapirščiai į parduotuvę pateko slaptu tuneliu, kuris ją jungė su William Hill lažybų centru, esančiu juvelyrikos parduotuvės kaimynystėje, rašoma dienraštyje The Sun.

Manoma, kad vagišių sukeltą triukšmą, jei tokio buvo, užmaskavo pusmaratonio dalyvių kulnų kaukšėjimas bei jų palaikyti susirinkusių žiūrovų liaupsės, būtent dėl to grupuotė, nusprendusi apvogti juvelyrą ir pasirinko tą daryti būtent šį sekmadienį.  

Kol kas sulaikytųjų nėra, vyksta įvykio vietos tyrimas, kuriam vadovauja nusikaltimų skyriaus detektyvai.  

Skotlandjardo oficialiame pranešime teigiama: „Pradėtas tyrimas dėl vagystės juvelyrikos parduotuvėje Londone. Pavogtas nemenkas kiekis brangakmenių. Daugiau informacijos šiuo metu atskleisti negalime, negalime atskleisti ir detalių, tokių kaip kiek ir ko tiksliai buvo pavogta.”  

Įvykio liudininkų prašoma susisiekti su policijos pareigūnais trumpuoju numeriu 101, įvykio kodas  CAD 451/mar25. Anoniminis numeris 0800 555 111.  

2019 03 27 17:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt