trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Milžiniški maišai kanapių buvo konfiskuoti iš tos pačios gatvės, kur prieš kelias dienas vyko kitas policijos reidas
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Visuomenei pasidalinus platesne informacija su policijos tarnybomis Humberside policijos „Galaxy” operaciją vykdę pareigūnai atliko dar vieną reidą toje pačioje gatvėje Grimsbyje ir neliko tuščiomis rankomis.

Praėjusią savaitę Heneage gatvėje jau buvo aptikta viena kanapių, augintų siekiant platinti narkotines medžiagas, ferma.

Policijos pareigūnai iš namo išnešė apie 150 augalų, gatvės vertė, jei šios kanapės būtų parduotos, siektų tarp £10,000 ir £15,000.

Namo viduje kanapės buvo auginamos įvairiuose kambariuose, daugelis gyvenamojo namo patalpų buvo įrengtos specialiai šių augalų auginimui.

Vos prieš keletą dienų policija aptiko kitą fermą toje pačioje gatvėje, iš gyvenamojo namo, įrengto kanapių auginimui, buvo pašalinta per 200 augalų.

Policija įspėja asmenis, įsitraukusius į organizuotu nusikalstumu užsiimančias gaujas, kad anksčiau ar vėliau jie vis vien bus pagauti.

Jei turite daugiau informacijos apie galimai vykdomą nusikalstamą veiklą prašome susisiekti su policijos pareigūnais trumpuoju numeriu 101.

2019 11 18 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt