sekmadienis, vasario 28 d.
Minimalus atlyginimas: liūdna prognozė
tiesa.com

Praėjusios vyriausybės užsibrėžtas planas iki 2020 metų minimalų atlygį pakelti iki 9 svarų sterlingų už valandą vargu ar bus įgyvendintas.

Dėl to nukentės vargingiausia, mažiausius atlyginimus uždirbanti visuomenės dalis, prognozuoja politikos apžvalgininkai. Dėl „Brexit“ poveikio kažin ar pavyks įgyvendinti šio dešimtmečio planus, pagal kuriuos nuosekliai kylanti minimali alga 2020 metais turėtų siekti 9 svarus sterlingus už valandą darbo.

Planuose nurodoma, jog nuo kitų metų balandžio 1-osios ji turėtų siekti 7,60 £, bet ir dėl tokio dydžio dar nėra šimtaprocentinės garantijos. Tikslų minimalų valandinė atlygį kitą mėnesį savo finansinėje ataskaitoje turėtų paskelbti iždo kancleris Philipas Hammondas.

Atskleidus, jog pasitraukimas iš Europos Sąjungos iždui kasmet gali kainuoti apie 66 mln. svarų sterlingų, vyriausybė gali taupyti minimalaus valandinio atlyginimo didinimo sąskaita, o 2020 metais vietoj planuotų 9, už valandą bu mokama 8,60 svaro sterlingo.

Jeigu šios prognozės išsipildys, tai reikš, kad mažiausias algas gaunantys darbininkai dešimtmečio pabaigoje per metus dėl „Brexit“ praras 780 svarų sterlingų.

 Vyriausybė atskleidė „sunkaus Brexit” žalą

Kelionė į darbą ir atgal prilyginta darbo laikui

2016 10 12 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt