šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Mirtinai šuns sukandžioto naujagimio mama nelaimės metu buvo vakarėlyje
tiesa.com

Naujienų portalo mirror.co.uk teigimu, po visą Jungtinę Karalystę sukrėtusios nelaimės, išaiškėjo, kad naujagimio mama nebuvo namuose tuo metu, kai jos trijų savaičių kūdikis buvo mirtinai sukandžiotas šuns.

„Tiesa” primena, kad šeštadienio rytą, 4.15 val., Sunderland mieste Falkland gatvėje esančiame name, buvo iškviesta greitoji pagalba. Atvykę medikai name rado 3-jų savaičių kūdikį, kuris buvo sukandžiotas šuns. Naujagimis buvo nugabentas į ligoninę, deja, jo gyvybės išsaugoti nepavyko.

Vos kelių savaičių naujagimis, vardu Regis (angl. Reggie), buvo sukandžiotas tėvui priklausančio Paterrdale terjero veislės šuns. Šeimos giminaičio teigimu, šuo galimai jautė pavydą kūdikiui ir dėmesio trūkumą.

Tragiška mirtis: sukandžiotas 3-jų savaičių kūdikis

Taip pat jis teigė, kad naujagimio mamos tuo metu namuose nebuvo, nes ji dalyvavo vakarėlyje, tačiau Regis nebuvo paliktas vienas su šunimi. Naujienų portalo teigimu, su vaiku tą naktį buvo 30-metis tėvas Ryanas (angl. Ryan), kuris šiuo metu yra suimtas policijos.

Kaimynų ir draugų teigimu, vaiko tėvas Ryanas buvo mylintis, dirbantis ir atsakingas tėvas, šeima apibūdinama kaip tvarkinga. Tam pritarė ir priešais juos gyvenantis kriminalistas Paulas Tvedlis (angl. Paul Tweddle): „Jie buvo rūpestinga, į trisdešimtmetį įžengusi šeima. Tai visiška tragedija.”

2015 06 21 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt