antradienis, lapkričio 24 d.
Mirtinai tėvo subadytos aštuonmetės mama: „ji išgelbėjo savo seserų gyvybes”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Mylee Billingham, mirtinai peiliu savo pačios tėvo užbadytos aštuonmetės, mama, širdį gniaužiančiame interviu atskleidė mananti, kad jos dukrytės mirtis galimai išgelbėjo jos seseris nuo panašaus likimo.

Williamas Billinghamas (56) savo dukrą Mylee Billingham už palto nusitempė į namus ir ją nudūrė virtuviniu peiliu.

Birminghamo Karališkojo teismo žiniomis, vos prieš kelias sekundžes tuo pačiu peiliu vyras grasino savo buvusiajai Tracey Taundry (34), įrėmęs jį moteriai į kaklą.  

Dukrai šaukiant „sustok tėveli” motina dar spėjo paskambinti ir iškviesti pagalbą.  

Incidentas įvyko Brownhills miestelyje, netoliese Walsall’o.  

Bedarbis W. Billinghamas teisme bandė teigti, kad nepamena, kaip nudūrė savo dukrą. Tačiau prokurorai įrodė, kad vyras dukrą nužudė norėdamas atkeršyti buvusiai mylimąjai už tai, kad ši pradėjo naujus santykius su kita moterimi.

Tracey, kalbėdama apie dukros mirtį sakė: „Jis ją nužudė iš neapykantos man. Tai verčia mane, Mylee mamytę, jausti tam tikrą dėkingumą Mylee, nes, ji lyg ir mirė tam, kad jos seserims nereikėtų mirti. Aš manau, nors ir sunku tą pripažinti, kad jei ne Mylee, būtų mirusios visos trys.

Aš tik norėčiau galėti susikeisti vietomis su Mylee. Aš pasikeičiau, niekada nebebūsiu tokia, kokia buvau.”

Mama taip pat atskleidė, kad mergaičių tėvas, net ir kalėdamas iki gyvos galvos vis dar turi tėvystės teises, o tai reiškia, kad ji turi atsižvelgti į jo nuomonę mergaičių švietimo bei gydymo klausimais, atsiklausti, ar gali vežtis dukras atostogų.

Tracey ėmėsi iniciatyvos, kad būtų išleistas „Maylee įstatymas”, kuris automatiškai apribotų už sunkius nusikaltimus įkalintų asmenų tėvytės teises.

2019 08 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt