antradienis, birželio 15 d.
Moderni vergystė JK: sumušta imigrantė grąžinta į savo kankintojo rankas
tiesa.com

Rytų Londone aptikta pažeidžiama, sunkiai sumušta, kankinta ir išbadėjusi moteris, kuri buvo verčiama dirbti kaip vergė, grąžinta į įtariamojo kankintojo rankas, pranešė naujienų portalas Standard.co.uk.

Sušalusi ir nešvari moteris buvo aptikta rytų Londono, Barkingo ir Dagenhamo rajone netikėtai, kai skolų išieškotojai tikrino skolininko nuosavybę. Moteris buvo apgyvendinta sodo sandėliuke.

Kaimynai policijai vėliau prisipažino, kad moterį yra matę nuogą besiprausiančią sode bei verčiamą iškrovinėti metalo dalis iš sunkvežimių, tačiau apie tai per daug bijoję pranešti pareigūnams.

Žurnalistinio tyrimo metu paaiškėjo, kad Barkingo ir Dagenhamo savivaldybės darbuotojai jauną ir fiziškai silpną moterį išsiuntė atgal į gimtąją Rumuniją, o ją kelionėje lydėti turėjo jos įtėvis, vyras, kuris byloje buvo įtariamas įtraukęs ją į vergystę.

Įsodinta su įtariamu skriaudėju į skrydį moteris dingo kaip į vandenį ir apie jos buvimo vietą nėra žinoma nuo praėjusių metų balandžio mėnesio, patvirtino Rumunijos socialiniai darbuotojai.

JK socialinių tarnybų teigimu, ši byla pažeidė daugybę taisyklių pradedant tuo, kad prieš deportaciją moteriai nebuvo suteikta pakankamai laiko atsigauti ir sustiprėti fiziškai, baigiant tuo, kad ją lydėjęs asmuo buvo įtariamasis byloje.

Manoma, kad moteris, kuriai yra apie trisdešimt metų, toliau yra įtraukta į modernios vergystės schemą.

Specialistų teigimu, „Šioje byloje pademonstruotas neįtikėtinas netinkamų veiksmų ir ignoravimo lygis”.

2018 09 18 12:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt