ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Modernios vergystės aukai liepta nešdintis iš JK
tiesa.com

Buvęs nepriklausomas kovos su modernia vergija įgaliotinis antradienį Parlamente pristatė bylą, kuri šokiravo tiek politikus, tiek ir paprastus Britanijos gyventojus.

Šiuo pavyzdžiu Kevinas Hylandas siekė atkreipti parlamentarų dėmesį į tai, kokias klaidas savo darbe atlieka Migracijos tarnybos darbuotojai, kuriems, anot specialisto, labai trūksta profesionalumo nagrinėjant modernios vergystės atvejus.

K. Hylandas antradienį Parlamente atskleidė, kad modernios vergystės auka, kuri į Jungtinę Karalystę nelegaliai buvo įvežta trejų metų ir nuo tada kelis dešimtmečius seksualiai išnaudota, tarnybų buvo identifikuota, tačiau jai buvo liepta nedelsiant išvykti iš šalies, kaip nelegaliai imigrantei.

Asmuo, kurio vardas neatskleistas, nežinojo, kur yra jo namai, nes į šalį buvo atgabentas trijų metų, tačiau laiške, kurį gavo iš Vidaus reikalų ministerijos, Migracijos departamento darbuotojų, buvo parašyta, kad jam (asmeniui) privaloma nedelsiant išvykti iš šalies, nes jis yra nelegalus imigrantas. Tame pačiame laiške nurodyta, kad asmuo buvo identifikuotas, kaip modernios vergystės auka.

K. Hylandas atkreipė politikų dėmesį, kad daugelis procesų Migracijos tarnyboje ir ypač bylose, kurios yra susijusios su modernia vergyste, yra „chaosas”. Trūksta profesionalių darbuotojų, kurie išmanytų teisės aktus, o ypač trūksta valstybės finansavimo.

Specialistas taip pat atkreipė dėmesį, kad pasitaikė ir tokių atvejų, kai modernios vergystės aukos buvo priverstos grįžti pas savo skriaudėjus dėl to, kad valstybė sumažino joms skirtą finansavimą.

2018 10 24 07:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt