sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Mokslo krūvį atlaiko nebe visi: 15-metis pakėlė prieš save ranką
tiesa.com

Leedse, Vakarų Yorkshire gyvenanti šeima šiuo metu išgyvena baisiausią košmarą. Neatlaikęs krūvio mokykloje, nusižudė sūnus.

Psichologai, mokytojai ir neretai patys tėvai šneka, kad spartėjant gyvenimo tempui, šuoliuojant technologijoms mokytis tampa vis sunkiau. Kasdien reikia apdoroti neįmanomą kiekį informacijos, o ką dar kalbėti apie egzaminų ir mokyklinių patikrinimų keliamą stresą mokinimas.

Spėjama, kad būtent didžiulis mokymosi krūvis ir galėjo būti pagrindinė priežastis, kodėl 15-kos metų jaunuolis nusprendė atimti sau gyvybę. Mama pasakojo, kad vieną sekmadienio popietę ji pasikalbėjo su savo vaiku ir nuėjo gaminti pietus šeimai, po 20 minučių išgirdo didžiulį trenksmą iš vaikino kambario, nubėgusi pas jį, motina vaiką rado jau kraujo klane.

Po dviejų dienų ligoninėje jaunuolis mirė.

Liko neatsakyta daugybė klausimų, jokių paaiškinimų. Ir tai ne vienintelis įvykis kada savo noru iš gyvenimo pasitraukia paaugliai. Tai rodo, kad ne visada tėvai pakankamai daug bendrauja su paaugliais, jiems būtina skirti daugiau psichologinės pagalbos mokyklose ir peržiūrėti švietimo sistemą, mat akivaizdu, kad situacija kokia yra dabar, tęstis nebegali.

2017 10 22 09:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt