trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Mokykla uždraudė tėvams naudotis telefonais
tiesa.com

Šiaurės rytų Anglijoje įkurtos mokyklos valdžia skelbia karą tėvų naudojamiems mobiliesiems telefonams, kuomet jie pasiima vaikus po pamokų. „Sutikite savo vaiką su šypsena, ne mobiliuoju“, - skelbia ženklas St Joseph mokyklos prieigose.

Prie visų įėjimų į mokyklą iškabinti įspėjamieji ženklai ragina tėvus sustoti ir susimąstyti. Mat daugelis laukdami savo atžalų naršo socialiniuose tinkluose ar skaito naujienas savo mobiliajame telefone.

Mokyklos direktorės teigimu, ženklai atsirado ne kaip kovos su egzistuojančia problema būdas.

Siekiama, kad šeimos nariai dažniau kalbėtųsi vienas su kitu. „Mes nuolat ieškome būtų įtraukti tėvus į bendrą veiklą. Ženklai - paprasti, bet perduoda svarbią žinutę. Stengiamės pagerinti kalbėjimo ir klausymosi įgūdžius mokykloje ir manome, kad toks sprendimas tikrai padės. Kalbėjimasis ir klausymasis skatina vaikus užmegzti ir dalyvauti diskusijose“, - direktorę citavo portalas standard.co.uk.

Tėvai, išvydę naujus ženklus neįsižeidė ir nepyko. Jie nudžiugo, kad mokykla skatina tėvus susimąstyti apie bendravimą su savo vaikais. Tokių ženklų randasi ir kitose šalies mokyklose.

2017 03 10 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt