antradienis, birželio 2 d.
Mortos tiesa. Nepraustaburniai klaviatūriniai lūzeriai
tiesa.com

Mieli komentatoriai... Susigūžėt? Gerai, tada aš pradedu. Kalbėsiu apie jus, garsiuosius internetinius liūtus, drąsiąsias visažines bobeles, nepraustaburnius, kurie savo nuomonę sugeba perteikti tik rusiškais keiksmažodžiais, ir etatinius, kurie nuolatos lieja tulžį, bet mus skaito. Ir skaito... Ir skaito.

Štai pasirodė žinia apie homoseksualą – lietuviški stuobriai kaip mat stojo į internetinę kovą: „Būti pyderu yra super?“; „Norisi paimt visus pyderus ir sudeginti na...ui“; „Kaip prie meno taip ir pydaras, nx“; „Su...ti savičiulpei, srachlaizei“; „BYBY dėjau, pajabat“; „Py...c pidarastams. Amen.“; „Užmušt visus pyderus tik.“

„Damutės“ kiek kukliau, tačiau taip pat nesusilaikė: „Tai 100 proc. jie gali užsiimti savo mėgstama veikla, nes nei kokios žmonos ar vaikai proto ne...sa.“

Ai, dar reiktų paminėti, kad tai nėra anoniminiai komentarai tam skirtoje portalo skiltyje. Asilais ir idiotais (moteriška giminė šiems apibūdinimams taip pat tinka) nevengiama pasirodyti socialiniame tinkle „Facebook“.

Ohoho! Išpučiu akis, išsižioju ir... Negaliu patikėti, kad visi tie liežuvio už dantų nelaikantys žmogeliai įsidėję savo TIKRAS profilio nuotraukas, pasirašę tuos pačius vardus, kurie nurodyti pase. Aš apšalus.

Ko tokie kvailiai šitaip plūsdamiesi tikisi? Noriu tikėt, kad jie negalvoja, jog keiksmažodžių pilnas komentaras pakeis žmogaus seksualinę orientaciją, kad jis kažką pradės arba nustos mylėt?..

Dievaži, galvoju, kad paleidę tokius komentarus į eterį, jie nesitiki nieko ir negalvoja apie nieką. Tokiu būdu tik sutaupo „ant vaistų“.

Tikrai neliepiu užčiaupti srėbtuvių (nors tas tikrai nepamaišytų), bet viliuosi, jog vieną dieną suprasite, kad savo siauru prorusišku žargonu skambate ne tik pigiai ir chamiškai, bet ir neįtikėtinai kvailai.

Bent vieną Jūsų sutikusi gatvėje mielai apeičiau. O jei visus kartu – bėgčiau kaip akis išdegusi. Savo riebiu žodynu primenate psichopatus, taigi bėgčiau ne tik aš, bet ir dar n tūkstančių kitokių nei jūs ir tokių kaip aš.

Nesuklyskite, diskusija man nesvetima. Ir aš, kaip ir daugelis Jūsų, turiu tvirtas pozicijas tam tikrais gyvenimo klausimais. Aš dėstau visa tai čia – tiesiai šviesiai, o Jūs neretai degate iš pykčio lyg velniai pragare.

Deja, mielieji, bent jau aš tai darau kur kas geriau. Neįsisvajokite ir net nedrįskite lygintis. („Neda...ta boba“ – pagalvojo vienas komentatorius, nuolatos po mano straipsniais rašydamas šiuos epitetus. Mažuli, pasvajok. Mums nieko neišeis.)

Štai įstrigo atminty ir dar vienas (iš milijono) atvejis: kai portale pasirodė iš dalies su Rusija susijęs straipsnis apie politiką, vienas „klavišų asas“ mus išvadino parsidavusiomis kalėmis. KALĖMIS, kurios už pinigus parašytų bet ką.

Ponaiti, nejau Jūs manote, kad Putino oponentai mums po milijoną kasdien perveda?

Pabėgėliai... Oi... Čia tai tikrų tikriausia keiksmažodžių kasykla... Bet aš jau nebesiplėsiu.

Jūs patys žinote, ką rašote. Jūs patys žinote, kaip apgailėtinai visa tai skamba. Patys žinote, kas Jūs esate.

Man tik įdomu, ką apie jus galvoja jūsų tėvas ir motina, jūsų vyras ar žmona, būsimas ar esamas darbdavys, jeigu tokį turit arba kada nors turėsit? O jie tikrai visi anksčiau ar vėliau paskaitys. Oi, paskaitys... O tada jau linkiu sėkmytės!

2015 10 14 09:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt